Skocz do zawartości
delira

Oficjalny Lollipop dla L Bello

Rekomendowane odpowiedzi

delira
    Napisano (edytowane)

Doczekaliśmy się, LG L Bello w kazachstanie dostaje pierwsze aktualizacje do piątki. Ja już zainstalowałem kazachską wersje jedyna różnica jak narazie to to ze jest obsluga 2 simów ale poza tym wszystko ładnie śmiga. Firmware pobrałem stąd: http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=54wersja v20b na kazachstan.

Jak flashować jest opisane w temacie niżej na forum

Jak poinstaluje aplikacje dodam screeny

I obiecane screeny:

post-156197-0-04937200-1431421544_thumb.pngpost-156197-0-80899000-1431421557_thumb.pngpost-156197-0-05740700-1431421568_thumb.pngpost-156197-0-41710100-1431421596_thumb.png

Edytowane przez niuniek24w
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć delira!

widzę, że wersja jest przygotowana pod Bello D335, nie wiesz czy na D331 też zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

Wow, w końcu jakaś odpowiedź :D spodziewałem się wiekszego poruszenia :D

Co do twojego pytania mikikikus to TAK, działa. Zrzuty ekranu, które wstawiłem są właśnie z mojego D331 i tak jak napisałem wyświetlają mi się opcje SIM1 i SIM2 np w ustawieniach połączeń są wyodrębnione SIM1, SIM2 i Wspólne ale w niczym to kompletnie nie przeszkadza. Można śmiało instalować lub czekać na wersję dla nas. Ja byłem ciekawy czy to nie jakaś ściema więc zainstalowałem i chodzi.

Jeszcze raz powtórze: screeny powyżej są z modelu D331, są to screeny zrobione przeze mnie na moim urządzeniu.

Pozdrawiam ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

okej, to super, spróbuję dziś go odpalić :)

wygląda na to, że wszystko jest okej, tylko udostępnianie internetu coś szwankuje :)

Edytowane przez mikikikus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzialac dziala ale strasznie zamulony jest moze wina tego ze nie jest dokonca przeznaczony pod model d331.. po zflashowaniu dluuugo sie bootowal i tak pierwsze 3 razy z tym ze pierwszy z pol godziny minelo zanim pokoazal sie pulpit... nie wiem czy zostane na tym systemie poniewaz odpalenie 2 aplikacji na raz tak spowalnia telefon ze masakra... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

To raczej coś z twoim egzemplarzem telefonu, mój włączył się błyskawicznie, nic nie zamula aplikacji w tle mam czasem masę i nic nie zwalnia zauważalnie. W Antutu zwiększył się wynik i ja na nic kompletnie nie narzekam bo nie mam powodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na antuttu mialem troszke ponad 2000 a tobie ile wyszlo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie system hula szybko 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A trzeba do tego roota? :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    delira

Znalazłem chyba pierwszy problem. Przynajmniej dla mnie jest to problem, mianowicie nie działa mi GPS, szukałem o co chodzi i być może mam rację, a może nie mam ale przypuszczam że gps jest ustawiony na region dla którego jest przygotowany system choć wydaje mi się to dziwne, czy u was działa gps?

Mapy znajduja trasy i moja lokalizację ale to dzięki internetowi, a np nokia here niestety nie potrafi załapać sygnału gps zresztą mapy Google kiedy już ustawie trasę to również nie są w stanie mnie śledzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi