Skocz do zawartości
angelboy

Viber

Rekomendowane odpowiedzi

W czym to lepsze od innych-np.Skype?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W czym to lepsze od innych-np.Skype?

insatlujesz, wpisujesz numer telefonu, pobiera ksiazke tel, i pokazuje kto ma zainstalowanego vibera. jest o to lepsze ze nie musisz znac nickow zeby sie polaczyc tak jak np. w skype. w trakcie rozmowy jest mozliwosc przelaczenia sie na zwykla rozmowe gsm gdy np. tracisz zasieg wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idea jest świetna, tylko zastanawia mnie syf związany z podawaniem cudzego numeru...

edit: jest potwierdzenie smsem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Idea jest świetna, tylko zastanawia mnie syf związany z podawaniem cudzego numeru...

edit: jest potwierdzenie smsem.

pewnie po to zeby nie mozna bylo podszywac sie pod czyjs numer!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hypnos

Czy ktos juz to przetestowal?

Interesuje mnie kwestia polaczenia via WiFi (z obu stron)? Osobiscie sprawdzilem miedzy Spica <-> X8 w obrebie jednej sieci WiFi. Polaczenie zestawia sie bez problemu, ale jakos jest tragiczna. Po chwili polaczenia aplikacja w obu telefonach wykazuje "poor quality" co jest dziwne w przypadku WiFi. W obu aparatach siedzi Android 2.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z powodu nie możności wyłączenia 'usługi', odinstalowałem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktos juz to przetestowal?

Interesuje mnie kwestia polaczenia via WiFi (z obu stron)? Osobiscie sprawdzilem miedzy Spica <-> X8 w obrebie jednej sieci WiFi. Polaczenie zestawia sie bez problemu, ale jakos jest tragiczna. Po chwili polaczenia aplikacja w obu telefonach wykazuje "poor quality" co jest dziwne w przypadku WiFi. W obu aparatach siedzi Android 2.1.

testowane na motorolach defy, kolega przez router tp-link ja linksys by cisco. ja jego tragicznie slyszalem a on mnie dobrze. przez transmisje gprs smiga dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi powiedziała o tym siostra, ona już tego od jakiegoś czasu na Iphonie używa, ja zainstalowałem 2 dni temu na Desire Z. Jako, że jest za granicą, to nawet często dzwoni do nas. Jakość jest lepsza niż przez telefon domowy (bo tak dotychczas rozmawialiśmy). Patrzyłem też jak jest z pobieraniem danych (byłem na wifi, ale ciekawiło mnie ile by na 3g to zjadało mi pakietu), i przez 14 minut poszło nieco ponad 4MB, więc jak dla mnie bardzo mało. W odpowiednim pakiecie wychodzi 1-2gr/minuta.

Jednak starczy tego chwalenia, jest sporo niedociągnięć, mam nadzieję że wkrótce to poprawią. Podczas rozmowy cały czas świeci mi się wyświetlacz (normalnie gaśnie jak jest zasłonięty czujnik). Pisanie smsów jak na razie jest uciążliwe, ekran się nie obraca po rozłożeniu klawiatury i trzeba pisać bokiem. Także jest nieciekawie jak ktoś do mnie dzwoni. Najpierw muszę odebrać połączenie z Viber, a potem pokazuje się normalne stockowe odbieranie. Może da się to jakoś wyłączyć, ale na pewno nie w ustawieniach programu. Jak ktoś dzwoni z Viber to tylko ekran z Viber się pokazuje.

Jednak myślę, że program jak najbardziej przydatny, szczególnie jak ktoś jest za granicą. Kilka poprawek i będzie pięknie.

PS. Jak ktoś jest w stanie mi pomóc z tymi problemami co opisałem, to chętnie posłucham :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja łączyłem flipout z x8 w obrębie jednego routera. Na flipout wszystko było słychać na x8 nic i po chwili połączenie się zrywało. Na 3g jeszcze gorzej. Potem próbowałem x10i i x8 (każdy podłączony do innej sieci wifi) i nie dało się normalnie rozmawiać, jakość była fatalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi