Skocz do zawartości
geos

Czy są jakieś romy dla naszego telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

geos
    Napisano (edytowane)

witam, tak sobie przeglądam forum na xda i sporo jest romów do G3, ale jakaś mizeria kompletna do G3s... przesiadłem się ze starej xperii 8 z andkiem 2.x, wtedy było co wybierać spośród ROMów, a teraz patrzę że młodszy brat G3 raczej nie wzbudza zainteresowania. chyba nie ma co oczekiwać na rozruch w temacie ROMów dla G3s i "skazany" jest on na łaskę i niełaskę LG w temacie aktualizacji, jak myślicie?

pozdrawiam,

geos

Edytowane przez Araa
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    themref

Niestety tez sie o to martwie :/ CM tez sie nie pali zeby zrobic romy dla nas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do czego sie palić... kastrat z 1gb ramu ze nie mozna pograc nawet.. moj pierwszy i ostatni produkt od LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak kupowałeś to nie wiedziałeś że to kastrat i że ma 1 GB ramu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    geos

@@DeathMagnetic: na grach mi zależy najmniej a że kastrat to było wiadomo jak go kupowałem. romy natomiast robi się zazwyczaj z innych powodów. to co obcięte kastratowi nie zwrócą ale pomagają mu normalnie żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za taką cenę nie można oczekiwac kombajnu, ja kupując ten telefon za 600 zł i tak myślałem że będzie gorzej. Dbam odpowiednio o G3s i działa bardzo dobrze. Na romy mam nadzieję jeszcze przyjdzie czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prestigio 4500tduo ktorego poprzednio używałem kosztowal 500 zl a romów na tym i czeskim forum bylo do niego kilka ..... Ja sam próbowałem do swego g3s zainstalować ruski rom o nazwje Ewa . Nieztety podczas jego instalowania whwaliło że 'some symlinks failed' i nic z tego nie wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@geos: wiedziałem ze to kastrat ale nigdy bym nie pomyslał ze az tak skopany. jakos Galaxy S2 tez mial 1GB ramu ale nie działy sie takie akcje nawet na stocku, że podczas grania akcelerometr sie zacina bo telefon teraz nagle czysci pamiec i blokuje wszystkie peryferia, nie trudno sobie pomyslec co sie dzieje podczas grania np w RR3 gdy sie wszystko zblokuje.. Do tego moj G3S jest z pierwszego batcha, ze slynnym juz problemem (notabene rozgloszonym tu przeze mnie) nie działajacej diody LED. Tak więc sumując wszystko do kupy - ja zadowolony z LG nie jestem, i to juz ostatni produkt tej firmy w moich rekach.

Edytowane przez DeathMagnetic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do gier to służą konsole a nie smartfony ;) Telefon ma zapewniać poprawną obsługę podstawowych funkcji użytkowych, które cały czas ewoluują i są "cięższe" ;) Jak dla mnie mój LG G3s jest optymalnym rozwiązaniem po przesiadce z Szajsunga Galaxy S Plus!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@Martini26: obojętnie czy gry czy wielozadaniowość, 1Gb ramu to za malo zeby otworzyc z appki Facebooka link w Operze, odebrac polaczenie, i odpisac na smsa. ostatnia appka dawno jest juz wylaczona bo brakuje ramu. To samo jest z grą, jak gram to nie moge odebrac polaczenia bo zwyczajnie appka mi sie wylaczy,co np nie mialo miejsca na Samsungu z 1GB ramu  :)

Edytowane przez DeathMagnetic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi