Skocz do zawartości
geos

Czy są jakieś romy dla naszego telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Było sobie kupić telefon z 2 gb ramu za 2 razy tyle a nie spodziewać się po 1Gb ramu jakiś wysokich lotów... Ale fakt na mojej xperi P z 4.1.2 gry działały lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    e5nio
    Napisano (edytowane)

Co wy gadacie ... O tych grach i 1 gb ramu. Mam galaxy s4, i galaxy s5 a użytkuje g3s teraz. Mimo że s4 leży w szafce a s5 użytkuje moja kobieta to g3s jest bardzo dobrym smartfonem. Grając w need for speed dostajac SMS. Wyskakuje mi okienko z chmurką i pauza staje mi na grze albo dostajac połączenie też pauza i gadam przez tel kończę i dalej gram. Za ta cenę bardzo dobry smartfon z możliwością upgradowania interfejsu co w serii galaxy. Nic nie można zmienić gdy się nie ma ropta. Puki co mam 4.4.2 andka+root i czekam na aktualizacje z orange do 5.0 nie spieszy mi sie do 5.0.2 bo widzę jak to chodzi na S5.

Nie dogodzisz Wszystkim :)

Edytowane przez e5nio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jest Orange'owy lizak, przynajmniej na LG firmware list.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mnie ludzie denerwują z tym ocenianiem firmy po tym jak używają 3/4 letniego smartphona nie dziwcie się że wam sgs+ czy Xperia 8 lagowała w tych czasach... Lg g3s to budżetówka dla tych co chcieli by g3 więc też nie oczekujcie fajerwerków... Według mnie dobry tel do którego po prostu przydał by się stabilny cm który poprawił by operowanie ramem i ogonie trochę go podkręcił bo 17k w antutu nie powala co nie zmienia faktu że ten tel od początku był do używania a nie gier. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi