Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście chodziło mi o przemapowanie pamięci operacyjnej 1GB do 2,5GB kosztem wewnętrznego dysku nandSD cyli obecnie mam 2,66 GB pamięci operacyjnej i phoneStore ok 250MB :) oraz zewnętrzna karta SD 16GB,Taki układ daje mi trwały stan ok 1,5GB wolnej przestrzeni dla pamięci operacyjnej przy bezproblemowym instalowaniu się aplikacji na karcie SD

Pozdrawiam Ciokciok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up, Zapewne chodzi Ci o pamięć wewnętrzną telefonu używaną przez instalowane aplikacje :)
    Pamięć operacyjna to inaczej pamięć RAM której nie powiększymy raczej i pozostaje nam się zadowolić wielkością 1 GB :)
    Swoją drogą zmiana rozmiarów partycji pamięci wewnętrznej to super sprawa, Next po tym dostał drugie życie bijąc na głowę wypasioną Lunę ;)

A wracając do tematu.. ktoś opisze proces instalacji najnowszego Miui?
    Całą historię wydań Miui na nexta można podejrzeć na rosyjskim 4pda

Edytowane przez santarski
    Zbędny cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A najnowszy to 6.1.28? Wgrałem go jak każdy inny rom :) a to chyba nie jest jakaś wielka filozofia ;) Sympatycznie się prezentuje, ale przez brak PL długo na nim nie zabawiłem, także nawet nie powiem Wam ile batt na tym romie wytrzymuje.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lamzi

Ode mnie takie pytanie - instalować 5.5.1 do codziennego użytku ? Bo nie jestem pewien czy ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lamzi zawsze możesz sobie przywrócić system ze zrobionego wcześniej backupu w TWRP. Każdy rom się nadaje - nie biorąc pod uwagę doświadczalnych "kit-katów" - kwestia gustu i upodobania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A najnowszy to 6.1.28? Wgrałem go jak każdy inny rom :) a to chyba nie jest jakaś wielka filozofia ;) Sympatycznie się prezentuje, ale przez brak PL długo na nim nie zabawiłem, także nawet nie powiem Wam ile batt na tym romie wytrzymuje.

Której wersji TWRP używasz do wgrywania romów?

Sprawdzałeś jakość kamery i czy funkcjonują podstawowe błędy KK dla naszego Nexta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie: Fly IQ446 v2.5.0.0

Nie sprawdzałem go gruntownie, ale jeśli chodzi o aparat to był bug "opóźnionego" flasha podczas robienia fotki, także zdjęcie wychodziło przyciemnione. Na jakość nie zwróciłem uwagi. A co poza tym...zasięg był, dzwonił, dual-sim działał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie: Fly IQ446 v2.5.0.0

Nie sprawdzałem go gruntownie, ale jeśli chodzi o aparat to był bug "opóźnionego" flasha podczas robienia fotki, także zdjęcie wychodziło przyciemnione. Na jakość nie zwróciłem uwagi. A co poza tym...zasięg był, dzwonił, dual-sim działał.

Dzięki, w łikend przysiądę w nocy i zobaczę czym tak się wszyscy zachwycają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi