Skocz do zawartości
Cintulek

SPRZEDAM [ZAMKNIETY]Motorola Moto X 16GB LTE - świetny zestaw | 800PLN do nego.

Rekomendowane odpowiedzi

lTGjbJ5.jpg?size=1024

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ: KLIKNIJ MNIE

"Jedno z najbardziej intuicyjnych urządzeń, jakie będziesz kiedykolwiek miał okazję używać" - ja

I cytując słowa napisane powyżej - serio, to urządzenie jest niesamowicie intuicyjne, ale o tym później. :)
    Na sprzedaż Motorola Moto X, wersja z pamięcią 16GB, nazwa kodowa tego modelu to X1052, co oznacza, że obsługuje ona sieci LTE w całej europie a w zestawie znajduje się ładowarka z europejską wtyczką.
    O urządzenie dbałem, jak o każde inne - cały czas noszone w etui a na przodzie znajduje się matowa folia 3MK (specjalnie wykonana pod ten model smartfona!).
    Niestety nie obyło się bez delikatnego (praktycznie niezauważalnego - zdjęcie) przebarwienia w okolicach obiektywu aparatu. Tylna część obudowy ma mini pęknięcia, co też jest mankamentem tego modelu, lecz nie przeszkadzają one w użytkowaniu smartfona, w etui (które dołączam do zestawu) w ogóle nie są widoczne! :)

Ponadto poniżej znajduje się odnośnik do wideo prezentującego dokładnie ten sprzedawany smartfon! 

Urządzenie wciąż jest na gwarancji od 1.09.2014, od tej daty liczone są 24 miesiące gwarancji potwierdzone dowodem zakupu + kartą gwarancyjną.
    Sprzedawane urządzenie jest BEZ SIM LOCKA.

W zestawie otrzymujemy:
    * smartphone Motorola Moto X
    * 4 x etui na urządzenie
    * oryginalną ładowarkę
    * oryginalny kabel USB
    * pudełko, instrukcje
    * igła do wyjmowania tacki na kartę SIM
    * kartę gwarancyjną
    * paragon, którą otrzymałem przy kupnie urządzenia
    * oryginalne pudełko

KONTAKT:
    mail: COPPERFI[at]GMAIL.COM
    tel. 535 102 396

CENA: 800PLN do negocjacji, rzecz jasna.

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ: KLIKNIJ MNIE
    LINK DO FILMU PREZENTUJĄCEGO DOKŁADNIE TEN SPRZEDAWANY EGZEMPLARZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trzeci

Zgodnie z punktem 17 regulaminu działu Giełda:  Oferty starsze niż tydzień nie będą wyświetlane, bądź usuwane przez moderatora (dzień wystawienia oferty jest liczony jako pierwszy dzień). Po tygodniu można założyć nowy temat z ogłoszeniem. 

:kosz:

[Dodano: 20.05.2015 - 16:15]
    Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x