Skocz do zawartości
qwercik

Zawieszanie się telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

ghorn

Miałem tak samo , froyo + launcher PRO.

Wczoraj robiłem reset do ustawień fabrycznych, oryginalny launcher moto +fancy widget i nic więcej, po prosu dziewiczy system.

Po trzech godzinach pracy nawigacji google system dostał strasznego laga. Brak reakcji na przesuwanie ekranów, przyciski wibrują przy dotknięciu. Działa przycisk power - po restarcie wszystko poprawnie.

Widzę trzy możliwości - uszkodzony telefon; Fancy Widget; Navi Google.

Do soboty testuję gołe froyo, w przypadku dalszych freezów przechodzę na MIUI. Jeśli nie pomoże - telefon do serisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie co jakiś czas (do tej pory zdarzyło się to ze 3 razy) telefon dostaje korby.

Objawia się to częściowym zablokowaniem ekranu, wzbudzaniem wibracji o różnym natężeniu i odstępach czasowych (co 0,5-2 sek) i zerową reakcją na przyciski systemowe.

Ciekawa sprawa to to, że przy próbach przeciągnięcia pulpitów zatrzymuje się pomiędzy segmentami i nie chce iść dalej.

Pomaga jedynie wyjęcie baterii.

Wydaje mi się że pierwszy raz zdarzył się po instalacji Go Launchera. Dodatkowo od czasu ściągnięcia programu zauważyłem że randomowo po zablokowaniu ekranu uruchamiają mi się APN (kontroklę mam na pasku Extended Controls).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę trzy możliwości - uszkodzony telefon; Fancy Widget; Navi Google.

Navi Google nie używam

Fancy Widget nie posiadam.

To zaczęło się dziać od niedawna, i sporo czasu użytkowałem GOLaunchera i wsio co mam, dopiero od jakiegoś czasu zwisa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dugiga

Nie wiem czemu ale u mnie pomaga włączenie debugowania, sprawdźcie. Co nie zmienia faktu, że coś jest nie halo z tym 2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
casi

Mi tak się dzieje gdy używam map google i o dziwo nie pomaga nawet ubicie w menadżerze. Dopiero po restarcie telefonu wszystko wraca do normy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem z mapą google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem w innym wątku jak naprawić problem map od google, działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pisałem w innym wątku jak naprawić problem map od google, działa.

Zgadza się. Lekiem na Wasze bolączki będzie ustawienie parametru vm.min_free_kbytes=4096 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
casi

Jeśli używacie setVsel to tam też jest ta opcja bez busyboxa i innych programów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
domadm
Zgadza się. Lekiem na Wasze bolączki będzie ustawienie parametru vm.min_free_kbytes=4096 ;)

A gdzie to się ustawia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.