Skocz do zawartości
qwercik

Zawieszanie się telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Cinekk

np w Terminal emulator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też się zawiesza co dzień,siedziałem sobie dziś w przeglądarce wyłączył się ekran i pomogło tylko wyjęcie baterii,próbowałem wgrać soft 2x,robić wipe ...,teraz pousuwałem trochę widgetów może pomoże jak nie to chyba do serwisu pójdzie na gwarę myślę że coś jest z płytą główną może chociaż to nowy telefon kupiony parę dni temu...,telefon czasem strasznie spowalnia ... + do tego mam jakiś problem z wifi jest strasznie kiepski zasięg i czasem choć jestem połączony to net rozłacza tak jakby,wobec tego mam 2 problemy zawieszenia,lagi,problem z wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pakierhakierxd też mam problem z WiFi, rozłącza, nawet jak jest sygnał, a u mnie w mieście nie znajduje miejskiego, mimo, że laptop obok bez problemu wykrywa.

Lagi również posiadam, czasem telefon zamuli.

Cały czas oczywiście się wiesza, ostatnio zobaczyłem nowy objaw, telefon wsadzam do kieszeni działający, a wyciągam na czarnym ekranie, ani włączyć, ani wyłączyć, nic nie działa, pomaga tylko wyjęcie baterii.

Mam coraz większe podejrzenia, że to, w moim przypadku, przez GoLaunchera. Wczoraj mój telefon dostał takich spazmów, że wieszał się, lagował, w końcu sam GoLauncher się zwiesił i wyłączył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz u mnie póki co jest ok pousuwałem widgety,powyłączałem niektóre opcje np. oszczędzanie energii,menedżer danych,debugowanie usb,wygląda na to że defy ma słabe wifi .... bo jak jestem koło routera to nie mam żadnych problemów... trudno będzie trzeba jakoś z tym żyć :P,to nie wina routera bo w laptopach przez wifi jest dobry sygnał i nie zrywa połączeń w całym domu super działa :P,mam nadzieję że już nie będzie się wieszał ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mi się dwa razy z rzędu, wczoraj w nocy i dziś w nocy zawiesił. Po prostu wkładam go do kieszeni, wyjmuję i jest zwieszony. GoLauncher odpada, ponieważ dziś w nocy zawiesił mi się n a ADWLauncher EX. Myślę, że to może być wina czegoś, co się w nocy aktualizuję, albo wykonuje jakiegoś backupa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomq

Ktoś coś ustalił, skąd te zwiechy, co robić? Naprawdę zaczynam zazdrościć telefonom bez-systemowym ich stabilnego i szybkiego działania... Czasem jest potrzeba napisać błyskawicznie sms'a, zadzwonić albo sprawdzić coś w Google - ale NIEEEEEEE, android się wtedy zawiesza i szału można dostać ale telefon, bez wyjęcia baterii i ponownego 5minutowego restartu, nie wstanie...

GRRRRRRR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy po hard resecie wróci mi do Androida 2.1? Może samo FROYO jest przyczyną wieszania się telefonu, bo widzę, że sporo osób się z tym boryka, a przed updatem nie było z tym najmniejszego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wróci:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest jakiś sposób by wrócił? Czy tylko jakieś romowanie i grzebanie w systemie?

Czyli najlepszy sposób to oddać na gwarancję i tak do skutku albo wymiany na nowy cały czas, albo zwrotu pieniędzy, ponieważ nikt nie wie, czemu się przycina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak znajdziesz soft 2.1 i go wgrasz przez rsd lite to pewnie będziesz go mógł mieć ale licz się z tym że niektóre aplikacje na 2.1 mogą nie chodzić,mi też czasem się przycinał ale znalazłem rozwiązanie powyłączałem oszczędzanie energii,debugowanie,menedżer danych i widzę poprawę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.