Skocz do zawartości
qwercik

Zawieszanie się telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka karte masz?

AData?

16gb?

Class 10?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A-data class 6,usunąłem połowę utworów muzycznych aby odciążyć kartę ale i tak się zawiesza np. w galerii więc albo to jest wina karty albo czytnika bo bez karty wszystko jest w porządku :),możliwe aby nowa karta była wadliwa?,używałem ją wcześniej w innym telefonie jakoś działała choć też czasem telefon mi się zawieszał ...,chyba ją oddam na gwarancję tylko ciekawe czy mi ją wymienią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możliwe aby nowa karta była po prostu słabej jakości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    groh

Karta lepiej kup nowa, nie ma co się rozdrabniać. Polecam toshibe kupioną w proline. (żadne allegro itp)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu mi się tel nie wiesza pomogło chyba coś z tego usunięcie roota,odkręcenie procesora do fabrycznych 800 mhz,usunięcie aplikacji nie na mój telefon,usunięcie połowę muzyki :),format karty pamięci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

stawiałbym na usunięcie połowy muzyki - powód? kiepska karta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może przez to, karta jedna z lepszych adata class 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam chyba jedną z gorszych kart 16 gb class 4 - ponad 8 gb zajętych i zero problemów . Już tu pisano na forum ,że karty class 10 powodują problemy - może class 6 też ? Nie zaszkodzi Ci sprawdzić sytuacji z inna kartą .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz póki co jest ok,odpukać :D,jak znowu będzie coś takiego to zrobię pewne kroki:1-wymienię kartę sim może to ona jest winna czasem nie mogę wyszukać sieci ręcznie pisze sieć niedostępna,2-wymienię kartę pamięci na gw,jak to nie pomoże to oddam do serwisu wtedy :]

Edit

dzisiaj winamp się zawiesił i pisał komunikat program przestał odpowiadać zamknąć,wysłać raport coś takiego,zamknąłem go i chciałem uruchomić ponownie i znowu to pisało tak za każdym razem kiedy na takim zawieszonym winampie bym zgasił ekran to od razu bym musiał wyłożyć baterię bo by nie reagował telefon,aby znowu mi działał winamp postanowiłem że włączę i wyłącze telefon tak chciałem zrobić ale zawisł na ekranie wyłączanie i pomogło znowu tylko wyjęcie baterii i włożenie ponownie,w najbliższym czasie czyli 26 sierpnia spróbuje wymienić kartę sim w punkcie playa bo czasem z nią też mam problemy jak chcę ręcznie wyszukać sieć pisze sieć niedostępna ....jak to nie pomoże to odeślę kartę pamięci na gwarancję i może będzie ok w końcu :),jak te 2 rzeczy nie pomogą to niestety pójdzie do serwisu :(,napisze że się często wiesza tak że baterię muszę wyjąc i włożyć ,piszą komunikaty program przestał odpowiadać ...

Edytowane przez pakierhakierxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    groh

Co ma karta sim do wieszajacego siw winampa, apo za tym co sie uparł ze masz najlepsza kartę pamieci na swiecie. Co to za firma adat? Jest paru dobrych producentow kart , reszta to brend chinskiego badziewia. Skorzystaj z forum i znajdz posty o kartach. Wybierz jedna z przetestowanych. Sim se odpusc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x