Skocz do zawartości
qwercik

Zawieszanie się telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

A-data to dobra firma zobacz sobie ile ludzi je kupuję :),miałem już wcześniej od nich kartę do mp4 i nie narzekałem ;p,zamówiłem dziś kartę sandiska 2 gb dla testu jak na niej nie będzie się wieszać to tamta karta pójdzie do sprzedawcy na gwarancję ... ale jeśli na 2 będzie się wieszać to znaczy że coś innego jest z telefonem możliwe że coś może ze slotem na karty :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CjRudi

Mały off-top: dobra firma, bo dużo ludzi ją kupuje? a może po prostu jest tańsza? ;) miliony much nie mogą się mylić, jedzmy g....:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tayjkt

co do Winamp to też miałem z nim taki problem. Jednak jest na to dobra metoda :) wywal badziew i zainstaluj jakiś normalny program. Co do karty ja bym zrobił full wipe wszystko bym wyczyścił i bym wtedy zaczął cokolwiek robić bo zapewne wgrałeś coś co Ci psuje zabawę, albo zalegają pozostałości plików zainstalowanych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zawiesza się tylko winamp jak miałem ustawione cache przeglądarki internetowej dolhpina hd to zawiesił całkowicie telefon,bez karty się nie wiesza ... więc to raczej jej wina ale sprawdzi sie dokładnie jak przyjdzie karta sandiska 2gb do testu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

Spróbuj sformatować kartę z podziałem na 64kb klastry, jak przejrzysz tematy to zobaczysz że miałem z różnymi kartami jaja że szok

format z klastrami 64kb i jak ręką odjął znów wszystko chodzi jak powinno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Formatowałem w telefonie,komputerze normalnie ale może sprawdzę to co mówisz :)

Przeczytałem ten temat w którym się wypowiedziałeś

http://forum.android.com.pl/f266/aparat-niepoprawnie-zapisuje-zdjae-cia-83317/index2.html#post805061

i miałem takie coś z galerią itp.

Edytowane przez pakierhakierxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

Ja również cuda wyczyniałem i gdzieś tam na XDA wyczytałem taką poradę i co mnie zszokowało zadziałało

niestety XP nie chciał mi tak sformatować i musiałem użyć partition magic do tego ale ponoć pod 7 można bez problemu sformatować z podziałem na 64kb

Spróbuj i napisz czy coś pomogło koledze z forum pecunio z class 4 również działy się dziwne rzeczy http://forum.android.com.pl/private.php?do=showpm&pmid=218009

I z tego co mi napisał pomogło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz sformatuje przez kabel, mam 7 :),mam nadzieję że będzie ok :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

może lepiej wrzuć ją do czytnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam czytnika takiego osobnego tylko w netbooku a w taki sposób bym musiał latać po 2 pctach lub kopiować dane na 1,spróbuje tak

Edit

Zrobione,teraz kopiuje dane z powrotem na kartę i mam nadzieję że będzie wszystko oki :)

Wiesz co albo mi się wydaje albo szybkość kopiowania wzrosła :D

Zobaczymy jak to będzie :)

Dzięki za wszystko !!

Dostałeś piwko :D

Edytowane przez pakierhakierxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x