Skocz do zawartości
qwercik

Zawieszanie się telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

konoo

Opisz potem co i jak bo jestem ciekaw czy pomogło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok normalnie się zawieszał co 1 dzień to jak jutro się nie zawiesi bedzie cud,ale wiesz co zauważyłem zrobiłem teraz test szybkości karty pamięci i wtedy odczyt był bardzo wysoki wręcz niemożliwy 30 mb/s a teraz jest taki jak powinien być raczej czyli mniejszy :D,póki co wydaje mi się że telefon mi lepiej chodzi :D,zobaczę jutro,może jednak obejdzie się bez serwisu :P,kurde teraz kartę 2gb będę musiał sprzedać jak coś ale dobrze że mam znajomą która pewnie kupi :P

Edit

Jak narazie minęło 14 h od odłączenia od ładowarki i wszystko jest ok póki co,jeśli jutro się nie zawiesi to znaczy że pomogło :),jak nie zapomnę to napiszę pod koniec dnia pewnie ;p

Edit 2

No i się nie zawiesza :)

Dałem ci za to 3 piwka bo dzięki tobie nie będę musiał karty pamięci wysyłać do serwisu i się męczyć z 2gb :D

Edytowane przez pakierhakierxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

Cieszę się ze pomogłem

Można ta metodę dodać gdzieś dla potomności

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i to napisać że może zadziałać z każdą kartą nie zależnie od klasy :P

Mozna też zrobić listę kart na których wystąpił problem

u mnie to a-data micro sd sdhc class 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem wszystkie posty to i ja się wypowiem.

Motkę kupiłem w czerwcu, jeszcze w Erze. Na 2.1 śmigała bez problemu, zero lagów, zero zawieszania, ogólnie bez zastrzeżeń. Później przyszła aktualka do 2.2 i tu się zaczęły problemy. Zwiechy prawie codziennie, lagowanie na pisaniu smsów i siedzeniu na fejsie np.

Telefon mam zupełnie czysty, zero mojego kombinowania. Był robiony hard reset - zero skutków. Korzystałem z karty pamięci, która była w zestawie, 2gB, teraz mam 8gB. Firmy podam później bo piszę z telefonu ;;

Na dniach oddam do serwisu do T-Mobile, powiem Wam czy coś zdziałali. Jeżeli serwis nie pomoże to wrzucam spowrotem 2.1 i czekam na nową aktualkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cold

@kaethax: I jak rozwiazala sie sprawa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zwiechy pojawily sie od kiedy zmienilem karte pam na 8gb class 10, teraz udalo mi sie zamienic karte na zwykla class 2 tez 8gb i wszystkie problemy jak reka odjal ;-)

Wysłano z DEFY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Przyczyną wieszania się telefonu i "znikania" karty pamięci była karta o klasie 10. Obecnie mam 4 i wsio śmiga jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawrus

Mi ostatnio wszystkie gry (nawet te najzwyklejsze z marketu) tak lagują że tylko wyjęcie bateri pomaga. Cm7 1.5 ful wipe wraz z kartą pamięci i nawet na lg swifcie nie miałem takich lagów w grach np.angry birds.

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie zwiechy pojawily sie od kiedy zmienilem karte pam na 8gb class 10, teraz udalo mi sie zamienic karte na zwykla class 2 tez 8gb i wszystkie problemy jak reka odjal ;-)

Mam 8gb Class 10 i śmiga bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.