Skocz do zawartości
mikei

Pierwszy backup bez root'a oraz wipe/wgranie softu - czym?

Rekomendowane odpowiedzi

mikei

Poczytałem co nieco na forum, pora przejść do działania, ale utknąłem na początku.

Zależy mi na zrobieniu wipe, aby przede wszystkim podpiąć właściwe konto gmail. Mam natomiast zainstalowanych kilka aplikacji, niektóre przeniesione na SD, niektóre (głównie gry, ale nie tylko) przechowują pewne dane.

Jak podejść do tematu backupu i wipe, jeśli chciałbym przede wszystkim zachować dane przechowywane przez te aplikacje. Listę aplikacji akurat nietrudno zrobić, potem kilka minut i je odtworzę, ale szkoda mi konfigurować wszystko od początku. Czytałem trochę wątków o backupie ale nie mając praktyki nie udało mi się wywnioskować jak zrobić to co opisałem powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrób roota i ściągnij aplikację Titanium Backup lub MyBackup ROOT tymi aplikacjami zrobisz kopię wraz z danymi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikei

Hmm, pewnie byś napisał, jakby była inna opcja :( - znaczy albo nie ma, albo zbyt trudna. Oki, próbujemy w takim razie z rootem, ale to po 18...

Tylko jedną wątpliwość mam - TB da radę, jeśli przy odtwarzaniu będę miał ustawione inne konto gmail jako główne? Bo może albo nie chcieć restorować pod inne konto, albo, co chyba bardziej prawdopodobne, zrestoruje ustawienia głównego konta mając uprawnienia root'a. Masz jakieś doświadczenie w tym tamacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

O to bym się zapytał w temacie o Titanium Backup (w dziale aplikacje poszukaj).

Ale na 90% nie powinno być problemów nawet jeśli mail będzie inny ;) Chociaż będziesz musiał dwa razy kupić aplikację... ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi