Skocz do zawartości
x7nofate3

budzik ktory sie uruchomi na wylaczonym telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

witam, poszukuje budzika ktory sie wlaczy przy wylaczonym telefonie, bo ten co jest domyslnie wbudowany nie budzi na wylaczonym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę się mylić ale chyba nie ma takiej aplikacji.

Przecież, gdy telefon jest wyłączony żadna aplikacja (chyba) nie działa.

Aplikacja taka musiałaby "zawładnąć" telefonem aby go uruchomić, więc potrzebowałaby Roota...

Ale nie jestem specjalistą - niech wypowiedzą się inni :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam, poszukuje budzika ktory sie wlaczy przy wylaczonym telefonie, bo ten co jest domyslnie wbudowany nie budzi na wylaczonym telefonie.

Tak długo jesteś na tym forum, a nie czaisz jak android działa...

Jedyne sensowne rozwiązanie - tryb samolotowy na noc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to powiem ze ten android niby taki zaawansowany a nie wlaczy budzika przy rozladowanym tel? to ludzie narzekaja na symbiana, ale stara poczciwa nokia n82 z przed 3 lat, ktora ma zacowane podzespoly i przestarzaly system obudzi mnie nawet jak jest bateria rozladowana, przy wylaczonym tel a tu taka klapa z androidem. bardzo duzy minus to dla androida. A taki tel jak np nokia e65 gdzie tez domyslnie nie uruchomi budzika na wylaczonym tel, wystarczy ze zainstalowalo sie dodatkowy budzik i juz sprawa byla zalatwiona. tutaj w takim razie symbian wygrywa

Edytowane przez x7nofate3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lanc

Ojej, straszne! :o

Symbian to archaiczny system - porównaj sobie prędkość włączania telefonu...

Android musiałby się cały załadować + coś by go musiało podtrzymywać i baterię wyładowywać, żeby się budzik włączył...

Nie da się i się pewnie nie będzie dało. Na telefonach z WM było tak od zawsze. Tylko nokie ze swoim dziwnym systemem były pomiędzy zwykłymi telefonami, a smartfonami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.