Skocz do zawartości
tomalpl

Samsung Galaxy S6 Dual Sim

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma wersje z dual sim? Jak wrażenia? Na allegro juz takie egzemplarze się pokazują, w sklepach zagranicą również.. Czy będzie oficjalnie dostępny w Pl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VortaL

A jakie mają być? Nic nadzwyczajnego, dwie karty sim i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Są dwie wersje, jedna jest active druga nie.. Może ktoś już kupił testował i może się pochwali?

Edytowane przez tomalpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb

Kupiłem wersję SM-G920FD - standby dual sim, co mogę napisać po przesiadce się z Sony Z3 Dual Sim? Ekran S6 rewalacja, niestety bateria wypada kiepsko. W Sony spokojnie starczała mi na 2 dni, natomiast w S6 raczej co noc trzeba ładować. Co ważniejsze w S6 można sobie wybrać z jakiej karty sim ma dzwonić domyślnie, czego brakowało mi w Sony gdzie za każdym razem trzeba było wybierać z której karty się chce zadzwonić.

Oby dwa sloty mają wsparcie dla LTE, ale tylko jeden może w tym trybie pracować, drugi jest w trybie GSM. Jeżeli jesteśmy w zasięgu LTE pokazuje się ikona 4G i na teraz nie dałem rady tego zmienić.

PingPongRoot działa i rotuje telefon bez nabicia flagi knox. Co ciekawe w ustawieniach model telefonu to SM-G920F. Tyle co na teraz mogę napisać, jak ktoś ma jakieś pytania zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luxxx

Vip.ryb mozesz mi powiedziec co to za model Samsung Galaxy S6 DuoS – G9200 - czy to nie jest jakas podroba.Pytam poniewaz chce kupic tylko mam obawy czy to nie chinczyk

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb

Galaxy S6 Dual występuje w dwóch wersjach 920FD i właśnie 9200. Różnica jest w częstotliwościach i przeznaczeniem na konkretny rynek. 9200 jest raczej przeznaczony na rynek chiński raczej odradzam zakup tego modelu. Kup 920FD bo ma w większości kompatybilne częstotliwości w Europie. Poza tym do wersji 920FD możesz wgrać bezpiecznie ROM dla 920F z tym że ja wygrywając polski 5.1.1 mam nie XEO a TPH czyli na Portugalię. Działa ok, choć dioda powiadomień świeci przy powiadomieniach tylko na niebiesko. Zamiast LTE pokazuje 4G.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, a ja również mam pytanie... CO to znaczy, że można domyślnie wybrać z której karty ma dzwonić? Czy jest tak, że np. kontaktowi "Marek" na stałe mogę przypisać kartę nr 1 i zawsze będzie z niej domyślniej dzwonił, a np kontaktowi "Piotrek" kartę nr 2 i to z niej przy tym kontakcie będzie domyślnie? Czy jak wybiorę kartę 1 to do wszystkich z niej będę domyślnie dzownił? I prośba, czy mógł byś zrobić kilka screenów z dialera zrobić i wrzucić na forum? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb

Oto fotka dialera

[spoilero]https://www.dropbox.com/sc/q59ib6aitza0jit/AAD75nncDghwuZUQgewVBZOLa[/spoilero]

Oczywiście domyślnie ma inne kolory, ja mam zastosowany motyw ze sklepu Samsunga.

Można ustawić w ustawieniach, czy ma dzwonić domyślnie z karty 1, karty 2 lub pytać z której.

Dotyczy to wszystkich połączeń, nie widzę ustawienia dla konkretnego kontaktu, jednak jeśli chce się zadzwonić wybranej karty sim można się szybko przełączyć po rozwinięciu paska powiadomień.

Edytowane przez vip.ryb
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki za odpowiedź... Dla mnie najlepiej miało to rozwiązane HTC w Androidzie 4.4.2. Wtedy przy wybieraniu danego numeru można było wybrać z której karty chcemy teraz zadzwonić, ale dodatkowo dialer podpowiadał z której karty było ostatnie połączenie z danym numerem... A jeszcze jedna prośba. Mógłbyś zrobić screena pokazującego jak wygląda moment wyboru z której karty chcę dzwonić? Ale nie domyślne ustawienie, że non stop z danej karty, tylko takie jednorazowe, że z danego numeru w danym momencie chę wybrać odpowiednią kartę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luxxx

Jak jednak skusilem sie na 9200 i musze powiedziec ze jest szybszy niz s5.A do kupna skusila mnie cena.

Wysłane z mojego SM-G9200 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi