Skocz do zawartości
Volterius

Aktualizacja systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą mój Desire S poinformował mnie, że jest dostępna nowa aktualizacja systemu 1.47.401.4, zainstalowałem ją i... niestety po aktualizacji wifi przestało działać :( . Gdy klikam na przycisk włączania wifi pod nim wyświetla się informacja "Błąd". Restart telefonu niestety nie pomógł, jakieś sugestie?

Napisałem przed chwilą do pomocy na stronie HTC (chat) i pan poinformował mnie, że muszę dokonać przywrócenia ustawień fabrycznych, sam posiada HTC Desire S i u niego ta aktualizacja poszła bez problemów :/ . Czyli jutro czeka mnei zabawa -_-

Edytowane przez Volterius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    msz

Mam dokładnie ten sam problem. Najpierw aktualizacja FOTA, potem update software do wersji 1.47.401.4 i potem błąd modułu WiFi. Dzwoniłem do suportu, powiedziano mi, że przywrócenie ustawień fabrycznych nie przywróci poprzedniej wersji firmware. Daj znać jak Ci poszedł reset i czy WiFi działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro rano się tym zajmę, mam nadzieję, że pomoże. Swoją drogą da się gdzieś sprawdzić co ta aktualizacja dała nowego? Szukałem, ale nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też stałem się ofiarą tej aktualizacji. Przywróciłem ustawienia fabryczne (nawet dwa razy), ale nic nie poskutkowało, cały czas pokazuje błąd WIFI.

Jak uda się wam naprawić WIFI to podzielcie się odkryciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam ten sam problem z tą aktualizacją :/ zaraz spróbuję przywrócić ustawienia fabryczne

---------- Post dołączono o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało. Dalej nie działa Wi-Fi I co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartS

Witam Wszystkich

nie wiem na ile będzie to pomocne ale właśnie rozmawiałem z supportem HTC- problem występuje głównie w Desire S z sieci T- Mobile (dziwne bo przecież nie jest brandowany). Aktualizacja miała na celu, uwaga uwaga: poprawę działania modułu Wi- Fi w telefonie- jak jest, wszyscy wiemy. Rozwiązanie: panowie pracują już nad kolejną(naprawczą) aktualizacją, na pytanie kiedy będzie dostępna usłyszałem bardzo budujące "nie wiem". Innym rozwiązaniem, bez utraty gwarancji co zaznaczył pan podczas rozmowy, jest odesłanie telefonu do serwisu celem powrotu do starego firmware- u.

:facepalm1:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba jestem wyjatkiem, właśnie pobrałem i zainstalowałem aktualizację i potweierdzam ,że trochę poprawili z wifi. Do tej pory szlag mie trafiał jak chciałem przeglądać internej w pozycji poziomej, rozłączało wifi, teraz zmniejsza się zasięg ale nie zrywa połączenia. jestem w sieci orange. NIe wiem czy ma to znaczenie...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki bartS za informację, teraz przynajmniej wiemy na czym stoimy:facepalm3:... Miejmy nadzieję, że aktualizacja szybko wyjdzie, do serwisu wysyłać telefonu nie zamierzam. Dobrze, że mam 300mb w t-mobile, więc spokojnie kilka dni pociągnę na tym ;) .

Ogólnie brawa :hurra: dla HTC za chęć poprawy fatalnego wifi w naszych telefonikach, teraz już nie będę musiał się denerwować, że tracę zasięg :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartS

no właśnie...odnośnie tej poprawy Wi-Fi- u mnie wszystko działało pięknie, sygnał był silny, nie zrywało połączenia i wszystko było bardzo stabilne. Cóż, mówią, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Dobrze chociaż, że innym ten badziewiasty update pomógł...

Postaram się monitorować sprawę tej aktualizacji vel naprawy i dam znać jak czegoś się dowiem.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopisuję się - w moim Desire S z T-Mobile po dzisiejszej aktualizacji przestało działać wi-fi (jest tylko wiele mówiący komunikat "Wifi: błąd" :facepalm:).

Dołączam do grona czekających na dalsze infromacje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi