Skocz do zawartości
Volterius

Aktualizacja systemu

Rekomendowane odpowiedzi

na razie nie widzę aby coś poprawili z GPS, u mnie ołowianne chmury na niebie :( Poza tym co to za telefon, wifi - problem, gps - problem. Do tej pory miałem Magica, Desire i teraz DS i nie jestem zadowolony.... fu*k jak tak dalej bedzie to będzie mój ostatni HTC :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ufff... dobrze, że istnieją takie miejsca jak to forum. Bo już myślałem, że padł mi mój HTC po niecałym tygodniu...>:( A do południa wszystko śmigało cacy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orion

Ja mam z Play swój DS, po aktualizacji bez problemu łączy sie z wifi, natomiast mnie interesuje czego dotyczyła ta aktualizacja oraz czy ktos wie czy mozna sie spodziewać zmiany sens ui z 2.1 na 3.0 oczywiscie oficjalnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety złamałem regułę, żeby wgrywać uaktualnienie dopiero po pozytywnych relacjach z forum i WiFi w telefonie nie działa. Ciekawe czy pomogłoby wgranie odpowiedniego Shipped Romu. Jeżeli HTC będzie usuwało błąd, w takim tempie jak to miało miejsce, z usuwaniem błędu w Desire (dostęp do YouTuba poprzez sieć komórkową), to trochę poczekamy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuchajcie, czy zauważyliście jeszcz jakieś zmiany, może coś pozytywnego ;) Ja niestety mam kolejne spostrzeżenie:

- nie mogę ponownie zainstlować skórek, które pobrałem z XDA,

- dodali kilka widgetów i aplikacji

co znaleźliście?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 20 minut temu ja również "utopiłem" swojego Desire S z T-Mobile aktualizacją i mam ten sam problem. Mam ochotę rzucić czymś o ścianę... Dobrze, że próbowali naprawić wi-fi, bo jest bardzo słabe, tylko czemu się nie udało... Oby następna łatka wyszła jak najszybciej :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orion

hej jaro032 jakie ci dodali widgety lub aplikacje bo ja nie zauważyłem żadnych bonusów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam telefon z T-Mobile i tak jak wspominałem parę postów wyżej wi-fi również padło.

Ale teraz mam kolejny problem. Po przywróceniu ustawień fabrycznych, nie mogę w ogóle pobierać aplikacji z android market. Pobierają się od 99% i wywala komunikat "pobieranie nie powiodło się, spróbuj ponownie później".

Chciałem spróbować metody z usunięciem ostatniej aktualizacji android market, jaki można znaleźć w google, ale nadal nic się nie poprawia.

Może macie jakiś pomysł, żeby to naprawić pobieranie aplikacji z marketu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie podobna sprawa. Działało bardzo dobrze a po aktualizacji wcale. Ciekawe kiedy to poprawią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widget łączący z picassą, coś jeszcze było ale nie mogę teraz znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi