Skocz do zawartości
Volterius

Aktualizacja systemu

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo, WiFi - błąd ale market działa dobrze. Sprawę zgłosiłem do HTC i pozostaje czekać. Co mnie podkusiło i nie poczekałem kilka dni ? Ehhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raczej chodziło mi o to, że jeżeli byłby to problem "ogólnoświatowy" HTC zabrałoby się z większym zaangażowaniem do roboty:)

Trochę bez sensu piszesz.

Problem pojawił się na forum wczoraj.

Więc wykazanie się zaangażowaniem można będzie ocenić dopiero jak pojawi się rozwiązanie.

Na razie to pewnie jest zamieszanie na infolinii w supporcie i wszyscy mają ciężki dzień.

Zanim zajmie się tym jakiś dział serwisowy od oprogramowania to i tak trzeba będzie poczekać.

Dla mnie minimum tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hasti

Mi tez wyskakuje bład wi fi, również dzwoniłem i również sie niczego konkretnego nie dowiedziałem, android market dziala poprawnie, natomiast szybkosc sciagania aplikacji jest znacznie wolniejsza niz normalnie (korzystam z internetu przez kabel)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

To mój pierwszy post na tym forum, szkoda, że w takich warunkach, ale mimo to chciałbym się przywitać. Podobnie jak pozostałym użytkownikom, po dzisiejszej aktualizacji systemu moduł Wi-Fi odmówił posłuszeństwa.

Kontaktowałem się z pomocą techniczną HTC za pośrednictwem czatu, i dostałem informację, że problem z wifi dotyczy HTC Desire S w sieci T-Mobile i że są w trakcie rozwiązywania problemu i jak coś wymyślą, to otrzymam łatkę bezpośrednio na telefon. Pozostaje mi więc uruchomić w sobie tryb oczekiwania i mieć nadzieję, że nie potrwa to długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie też Market działa normalnie.

W przeciwieństwie do Wi-Fi oczywiście.

A na jakim połączeniu działasz?

Może jest jakieś wolne i przekroczony zostaje jakiś timeout czy coś?

Problem już się rozwiązał. Dziwne, wczoraj próbowalem pobrać aplikacje przez kabel z komputera i zatrzymywało się na 99%. Dzisiaj już pobrałem normalnie przez sieć komórkową i wszystko pięknie się pobrało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartS
    HTC Desire S - błąd WiFi | macdot blog

Na tej stronce jest napisane, że łatka pojawi się góra za 2 tygodnie

Ciekawi mnie dlaczego nikomu nie chcieli powiedzieć jaki jest przypuszczalny czas naprawy bubla a ten człowiek(z bloga) o tym wie. Cóż, pozostaje mu zaufać i cierpliwie odczekać te 2 tygodnie. Pozdrawiam towarzysze niedoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokladnie ten sam problem Desire S ( wczoraj aktualizowany firmware ) Wersja oprogramowania po aktualizacji to android 2.3.3 kompilacja 1.47.401.4 Wifi pokazuje BLAD.

Sugeruje aby wszyscy poszkodowania zglaszali oficjalne wnioski przez HTC support center - to moze przyspieszyc wprowadzenie poprawki. Albo poprzez HOTLINE albo porzez Mail : HTC – Support – Customer Service – Support via e-Mail

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebo5

Pociesze cie - t-mobile jest ogolnoswiatowe:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koleśiowi z Holandi (Tmobile) aktualizacja poszła bez problemu. Dlatego zacząłem się zastanawiać:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi