Skocz do zawartości
Volterius

Aktualizacja systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam male pytanie, ponieważ jestem na etapie szukanie Desire S dla dziewczyny, a słyszałem, że jej ostatnia aktualizcja, podobnie jak Desire X, ogołociła ją z multitoucha, tzw. helicopter view, 2 pulpitów i innych podstawowych dodatków. Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1
    ogołociła ją z multitoucha

U mnie wszystko działa jak powinno, najnowszy ROM RUU 4.0.4 Sense 3.6

helicopter view

Również działa, wystarczy nacisnąć przycisk "domek", więc nie wiem skąd te opinie.

Co do innych dodatków, raczej wszystko jest na miejscu i zdaje się, że w 4.0.4 i Sense 3.6 jest zdecydowanie więcej ustawień niż w starszym 2.3.6 z sense 3.0 bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zygal
    U mnie wszystko działa jak powinno, najnowszy ROM RUU 4.0.4 Sense 3.6

Również działa, wystarczy nacisnąć przycisk "domek", więc nie wiem skąd te opinie.

Co do innych dodatków, raczej wszystko jest na miejscu i zdaje się, że w 4.0.4 i Sense 3.6 jest zdecydowanie więcej ustawień niż w starszym 2.3.6 z sense 3.0 bodajże.

Kurcze a ja chciałbym zrobić sobie aktualizację do 4.0.4 i Sense 3.6 i nie wiem skąd pobrać.

Ostatnio wywaliło mi błąd i myślałem, że już po telefonie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj przyklejony temat to dowiesz się, jak zaktualizować telefon do 4.0. Osobiście jednak odradzam - ta wersja jest pełna błędów (np. lista domyślnych programów do otwierania konkretnych plików wraca do domyślnych ustawień po restarcie telefonu), zresztą zobacz opinie w ww. temacie. Jeśli chcesz koniecznie siedzieć na oficjalnym sofcie to siedź na tym, co już masz, albo (polecam) wgraj sobie nieoficjalny soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BooZon

Polecam Endymiona opartego na ROMie 2.3.5 z Sense, ale to nie ten temat. Jeśli już zdecydujesz się na upgrade, licz się z tym że chcąc wrócić do GB czeka Cię troche roboty (sam to przechodzilem) i trochę się namęczyłem.

Sent from hell by HTC Desire S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi