Skocz do zawartości
wojo

Problem z budzikiem, brak powtarzania, brak możliwości ustawienia drzemki

Rekomendowane odpowiedzi

wojo
Napisano (edytowane)

Rozumiem, że samsung pisał od nowa soft i miał maksymalnie odchudzić wszystkie "ficzery" natomiast chyba za mocno popłynęli z tym odchudzaniem i osunęli podstawowe funkcje w budziku... da sie jakoś edytować ustawienia drzemki? czy da sie jakoś ustawić budzik tak (mam ustawione powtarzanie codziennie) ze po wyłączeniu budzika nie wyłączał mi sie on zupełnie? w każdym, poprzednim samsungu wyłączenie budzika nie powodowało wyłączenie całkowicie tej opcji i następnego dnia dalej budzik działał a tutaj muszę ustawiać codziennie od nowa choć mam powtarzanie codzienne

:|

Edytowane przez wojo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawień częstotliwości drzemki nie ma, a to ze budzik ci nie dzwoni co dziennie tylko musisz go na nowo włączać to bardzo dziwne bo u mnie działa to normalnie. Zaznaczone mam od pon do pt i po wylaczeniu normalnie budzi kolejnego dnia:)

Wyslane z Galaxy S6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie budzik działa dobrze. Ustawiony na codziennie , po budzeniu i wyłączeniu go na drugi dzień budzi znowu o ustalonej godzinie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wojo

Zwracam Honor... faktycznie działa - zmylił mnie fakt pokazywania odwrotnej informacji o tym ze jest uaktywniony... jak jest wlaczony to pokazuje nam "włącz" co zmiliło mnie i myslałem ze mam kliknąć zeby włączyc ;)

natomiast brak edycji długosci i ilości powtarzania drzemki to jakies chore!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
simon75

Wrzuci ktos screeny z budzikiem ?

W S3 budzik mial "wiele" kart. Mogłem sobie ustawić na kazdy dzien tygodnia inne budzenie....a tu (S6) brak takiej opcji :/ wlaczenie budzika polega jedynie na kliknieciu "ikonki zegarka" pod godzina ustawiona na budzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi