Skocz do zawartości
Stiverr

LG G3 Przestał działać.. bo tak .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich Forumowiczów.

Pisze do was w bardzo nietypowej sprawie , albowiem w dniu wczorajszym 17.05.2015r. ok godzinki 22 ; 30 mój telefon zionął ducha po 6-ciu miesięcznym użytkowaniu.

I tak , przestał działać bez jakiegokolwiek powodu  ; wczesniej sprawdzalem facebooka na telefonie , tapnąłem 2 razy by ekran wygasł , następnie po 20-30minutach próbowałem go włączyć:

- tapowałem 4 razy  [ na poczatku sie nie przejmowałem bo czasem nie łapał ]

- probowalem go ozywic klikajac w power button z tyłu telefonu [ już lekko podenerwowany ]

- wyjałem telefon z etui , sciagnalem klapke i wyjalem baterie , włozylem ją po ok 30 sekundach i nic .. [ cisnienie lekko skoczylo.. ]

- podpiałem telefon do ladowarki , moze zalapie pomyslalem , a wiem ze mialem stan ok 70% . , no i dalej nic .. [ co jest grane ? ] 

- podpinam telefon do pc , moze odpali sie przez LG PC suite , dalej nic.. [ no kurde co jest ? ' ps . tu nie padlo slowo z koncówką -de ' ]  :ayfkm:

Teraz nie wiem co robić .. telefon jest na gwarancji ,  lecz chciałbym jeszce sprawdzić inną baterie.. być może ona poprostu sie poddała bez przyczyny.. gorzej jeżeli telefon .. [ btw. telefon mi nigdy nie upadł na ziemie ] 

Pozdrawiam serdecznie .  :okay:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    franc88

I w czym mamy Ci pomóc? Bo innego rozwiązania jak serwis to chyba nie ma więc temat z informacją o tym, że padł Ci telefon to raczej niepotrzebny. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

No i o co chodz? Wiesz co robić to po co ten temat ?:D

Bateria wątpię żeby tak padła ale spróbować można.

Najprawdopodobniej padła płyta wymienią na gwarancji. Dostaniesz nowy IMEI aaa i jak rootowałeś to nie masz się o co martwić jak padła plyta to nie będą mogli sprawdzić.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12
    Napisano (edytowane)

Tak jak piszą koledzy jeżeli na nic nie reaguje to padła płyta główna,nie oddawaj na gwarancję w salonie czy sklepie tylko wysyłaj bezpośrednio przez LG,naprawa potrwa szybciej.

Edytowane przez hitman12
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi