Skocz do zawartości
lulonen

ROM [Sep 26][ACE] Virtuous Unity 2.39.0 Sense 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem ale co jakiś czas wywala mibłąd google.apss coś tam .... więc przesiadłem się na: RCMix3D Evolutionary Sense na razie śmiga muszę tylko wywalić tą ich animację startową :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zainstalowałem ;-)

Cud miód ;-)

jak na razie nic się nie dzieje

programy które działały na stockowym romie działają jak ta lala ;-)

jak poużywam nieco dłużej to napiszę reckę ;-)

Edytowane przez ZAJARANY
    dubel...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zainstalowałem ale co jakiś czas wywala mibłąd google.apss coś tam .... więc przesiadłem się na: RCMix3D Evolutionary Sense na razie śmiga muszę tylko wywalić tą ich animację startową :)

Przyczyna błędu może być przez żle zrobione wipe(ja użyłem Mike "Super wipe")lub,albo b.prawdopodobne to to, że nie ma plików "location",przynajmniej ja tak miałem po otwarciu wigetu Htc location,było pytanie o pobranie tych plików.

P.S. Bateria trzyma dobrze,na pewno lepiej niż w 5.2.2.

Kamiru.

Co do słownika T9 szkoda że nie zrobiłeś backup w TB,prawdopodobnie przywrócenie nie powinno zamieszać w romie.

---------- Post dołączono o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

a jeszcze jedna rzecz..nie zapominajcie, że jest nowy kernel http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=666212&d=1311666941

strona XDA xda-developers - View Single Post - [ROM][Jul 18][ACE] Virtuous Unity 1.29.0 Sense 3.0 based on Pyramid

flesh tak samo jak rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi trzyma 14 godzin przy normalnym uzytkowaniu

jak nic nie robie to 2 dni

Edytowane przez HTCsebiq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy

To tak na szybko 1 dzien. (nowy kernel )

-

- bateria 18h może dłużej dzisiaj mam na maxa baterie i zobaczymy :) wszystko chodzi wifi 3g synch dzwonie pisze itd.

- podczas pracy sie grzeje i to dość ostro.

- laguje przy wlaczonej opcji ekran glowny 3d (domyślnie wyłaczone)

- ogólnie rom super.

- co do słownika nie używam więc sie nie wypowiadam.

- japre - u mnie fimy dzialaja oki w kazdym polozeniu.

to tak na szybko jak znajde coś jeszcz napisze :)

TapTallk Edit :)

Edytowane przez MaaNyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

Też niedawno miałem ten rom w wersji 1.29. Pierwsze wrażenia to: całkiem płynne animacje w karuzeli (o wiele lepiej niż w poprzedniej wersji 1.27), bateria długo trzyma, żadnych problemów z aplikacjami, filmy nagrywa w mp4 i bez lagow (karta class 2), oczywiście pełne sense 3.0.

Po kilku dniach wróciłem do ARHD 5.2.3. Dlaczego? Telefon lagował przy większym obciążeniu np. nawigacja google działająca w tle, brak Panelu Samochodowego od HTC, problem z odtwarzaniem filmów w innej orientacji niż były nagrane ( słynny już niebieski ekran), inne drobne problemy z dopasowaniem wielkości czcionki (pogoda czy kalendarz) czy widgetow. Przykładowo w widgetcie HTC News czcionka jest o wiele mniej czytelna niż w stock 2.1 (mniejsza, nagłówki słabo pogrubione). To pewnie już wina samego sense 3. Większa czcionkę w menu oraz w pasku notyfikacji można jeszcze przełknąć.

Trzeba przyznać że z dodatkiem Perfect Rosie od Cypisa karuzela wygląda dużo lepiej. Jednak jak dla mnie, dobre wrażenie psują właśnie te drobne problemy, które przeszkadzają w codziennym użytkowaniu. Ciągle mam odczucia, że nie wszystko jest dopasowane do innej rozdzielczości ale kto wie może za kilka release' ów wydajność się poprawi a powyższe bugi znikną i wtedy znowu się skuszę.

Tymczasem zostaje na szybkim i sprawdzonym ARHD. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daszol

u mnie bateria podobnie jak u Starszego, generalnie wszystko super na oryginalnym kernelu bez większych problemów, ale jak usłyszałem że Mike robi full 3 sensa to przesiadka gwarantowana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    - laguje przy wlaczonej opcji ekran glowny 3d (domyślnie wyłaczone)

dobrze, że się nie wiesza. Sądziłeś, że ekran 3d software'owo się uzyska? ;-)

U mnie romik działa już 2 tygodnie bez jakichkolwiek problemów. Zamierzam jeszcze potestować honeysense 3d, który ma ponoć wifi-n i jakieś triki poprawiające jego zasięg ale nie zmienia to faktu, że z romu jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WLasnie na ich stronie pojawila sie nowa wersja juz sciagam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi