Skocz do zawartości
lulonen

ROM [Sep 26][ACE] Virtuous Unity 2.39.0 Sense 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

MaaNyy
    WLasnie na ich stronie pojawila sie nowa wersja juz sciagam :D

no ja już tez pobieram :D a full wipe wymagane ??

jesli ktoś szuka tu link :)

Download 1.31.0 : www.multiupload.com/TS4IAWJVMZ

Sum: (399M): f50ca157513387db244b927a9db4e4a3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałby ktoś skrina z klawiaturą albo zdjęcie?

I jak tam wygląda to superszybkie odpalanie aparatu z locka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

btw. wczoraj rano zaktualizowałem pierwszy post.

Edytowane przez lulonen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga HTC location powoduje buga z automatycznym przełączeniem rozmów na głośnomówiący oraz z dialera - po prawej stronie - znika ikonka do ostanich połączeń.

przy romie 1.31.0

była o tym mowa również w innych romach ale wczesniej nie miałem htc location być może to problem nie tylko tego romu

---------- Post dołączono o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Chcąc sie tego pozbyć z użyłem titanum backup i miałem zamiar wywalić po kolei:

Location Picker

Locations

Locations Launcher

i usuwając to pierwsze przez (skuteczne usunięcie aplikacji) po restarcie telefon nie chcial sie uruchomić musiałem zrobić wipie cache i asekuracyjnie wipie dalvik cache. Teraz dialer działa normalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uwaga HTC location powoduje buga z automatycznym przełączeniem rozmów na głośnomówiący oraz z dialera - po prawej stronie - znika ikonka do ostanich połączeń.

przy romie 1.31.0

była o tym mowa również w innych romach ale wczesniej nie miałem htc location być może to problem nie tylko tego romu

---------- Post dołączono o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Chcąc sie tego pozbyć z użyłem titanum backup i miałem zamiar wywalić po kolei:

Location Picker

Locations

Locations Launcher

i usuwając to pierwsze przez (skuteczne usunięcie aplikacji) po restarcie telefon nie chcial sie uruchomić musiałem zrobić wipie cache i asekuracyjnie wipie dalvik cache. Teraz dialer działa normalnie

Znaczy jak zadzwoni telefon w trakcie korzystania z locations to bedzie rozmowa na głośnomówiącym, tak? Może tak miało być? Nikt do mnie nie chce dzwonić w czasie kiedy korzystam z locations, nie sprawdziłem ;-( Czy jak mam BT podłączone to też przełączy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie bez włączonego locations. Cały dialer się zmienił i opcje które w normalnym są dopiero po naciśnięciu menu (np dodaj rozmówce) tuaj były obok wycisz głośnik.A zamiast tego po prawej czyli historia połączeń miałem htc location :facepalm:

w razie jakby tak ktoś miał to znacie rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    swat

Witam, czy jest jakiś fix w ustawieniach szybki dostęp chodzi o wi -fi itp wł wyłącz żle pokazuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A działają usługi lokalizacji i dzwonienia telefonu przy zgubieniu ze strony htc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wszystko jak dotąd działa, a i wymieniony problem nie występuje. Nie wiem od czego to zależy, u mnie hula jak ta lala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie uslugi htc sense nie dzialaja...mam wlaczona synchronizacje w tel a i tak nie dziala:/

Mam pytanie , zacinaja sie wam na tym sofcie 1.31 filmy nagrywane w hd?

Bitrate 14, 10 lub 8?

Na stockowym romie 2.50 nic takiego sie nie dzialo a tu denerwujace przycinki co jakis czas:(

Karta sd class 6 juz troche zapchana 8gb

Dodam jeszcze ze mam stae radio z pierwszego softu chyba 1.36 (nie robilem eng boot) - czy to moze miec jakis wplyw na te zacinki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi