Skocz do zawartości
0Ne

Dotyk w telefonie sam klika jedno miejsce.

Rekomendowane odpowiedzi

0Ne
    Napisano (edytowane)

Witam, mam problem z dotykiem w telefonie. Zrobiła mi się kratka w lewa górnym rogu wyświetlacza, którą dotyk sam klika, nie potrafię go odblokować za pomocą Pinu, lecz za pomocą twarzy, ale gdy już odblokuję i nie dotkne przez 2/3 sekundy telefon sam się blokuje mimo tego, że mam w ustawieniach, aby się nie wygaszał. Przez to nie można normalnie użytkować telefonem. Stało się tak od wczoraj kiedy miałem go w kieszeni. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Kiedy robię screenshota, to nie ma na zdjęciu tej krateczki, lecz daje ss, w którym miejscu się znajduje i jest mniej więcej takiej wielkości. Z góry dziękuje za pomoc :)

post-382106-0-92556900-1432097616_thumb.png

Edytowane przez 0Ne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0Ne

Problem pogorszył się, teraz dotyk wykrywa także w prawym dolnym rogu co praktycznie uniemożliwia korzystanie z telefonu. Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem mógł zostać spowodowany przez zbyt mocny nacisk na określone wyżej miejsca na ekranie.
    W moim LG L Fino grając i naciskając za mocno na ekran (jedno miejsce) spowodowałem taki efekt jak opisujesz, jednak był chwilowy. Nie wiem, co należałoby zrobić w takim wypadku.... Gwarancja, serwis?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi