Skocz do zawartości
x7nofate3

program do wylaczania dzwieku kamery

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakis program ktory by wylaczyl dzwiek rozpoczecia i konczenia nagrywania filmu kamera? W opcjach moge wybrac bez dzwieku ale tylko dla zdjecia a jak film nagrywal to nie ma opcji aby wylaczyc dzwiek rozpoczecie i konczenia nagrywania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofix

Ja mam skonfigurowane w programie Tasker, aby przełączało mi tryb na cichy+wibracje gdy wchodzę w aplikację aparatu.

Oczywista jeśli tylko do tego, to może znajdziesz jakiś prostszy program, ale Tasker ma przy okazji OGROMNĄ możliwość konfiguracji (i wszystko proste, z menu wybierasz warunek i akcję), dobrze go ustawiając można zaoszczędzić wieeele czasu i klików.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teamEk

Taskera też polecam, chociaż prostym bym go nie nazwał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofix

Ale jednak nie trzeba ślęczeć godzinę żeby opanować podstawowe funkcje, te można obcykać w kilka/naście minut... tylko kto by zostawiał taką masę możliwości w spokoju :)

PS. Jakby były jakieś problemy to napisz w temacie Taskera, jakiś bardziej zaawansowany user pewnie Ci zrobi odpowiedni "skrypt*" - bo ta aplikacja ma to do siebie, że można te "skrypty" łatwo eksportować (i się nimi dzielić). Ja na PW też mogę pomóc.

*Właściwie te.. pasywne funkcje, czyli warunek -> akcja, są nazwane w aplikacji "profiles", ale to nie ma większego znaczenia.

Edytowane przez Tofix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam skonfigurowane w programie Tasker, aby przełączało mi tryb na cichy+wibracje gdy wchodzę w aplikację aparatu.

.

czy mozesz dac mi wskazowki jak skonfigurować taskera do tego, probowalem to rozgrysc ale nie moge tego ogarnoc

Edytowane przez x7nofate3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofix

1. Włączamy aplikację oczywista

2. Klikamy "New" z paska na dole

3. Wpisujesz tam sobie nazwę, np. "Dźwięk kamery" czy cuś żeby dało się to rozpoznać (opcjonalnie) i klik OK

4. Wybieramy "Application", kiedy załaduje się lista zaznaczasz program który obsługuje u ciebie aparat i kamerę (domyślnie "Aparat") i klikasz "Done"

5. Klik "New Task" , opcjonalnie nazwa i OK.

6. Klikamy plusik, wybieramy "Audio", następnie "SIlent mode".

7. W rozwijanym pasku pod "Mode" wybieramy "Vibrate" i klikamy "Done", później jeszcze raz "Done".

8. Klikamy "Apply" i to tyle.

Przy wejściu do aplikacji aparatu będziesz miał automatycznie wyciszony telefon (z włączonymi wibracjami na wszelki wypadek), po wyjściu powróci do ustawień sprzed włączenia.

Dodatkowo możesz sobie ustawić powiadomienie (taki mały popup, nazwany w taskerze "Flash"), który będzie Cię informował kiedy zmieni się tryb, ale to już musisz rozgryźć samemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi