Skocz do zawartości
stefan177

Android 5.0.2 > 5.1.1 - Wątek zbiorczy, pytania, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

według http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z_lineup_finally_gets_android_lollipop-news-12337.php android 5.0.2 miał dziś premierę dla naszego tabletu    :D . Mam nadzieję, że wkrótce ujrzymy go w Polsce, chyba, że już ktoś ma powiadomienie o możliwej aktualizacji ?  

Edytowane przez balwanekbuli
Uogólnienie tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super wiadomość! XD nareszcie.. ;p Trzeba poszukać może gdzieś już da się ściągnąć wersje dla jakiegoś innego europejskiego kraju, bo i tak język pl będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Street

http://forum.android.com.pl/topic/222583-tutorial-instalacja-android-5-na-urzadzaniach-xperia-za-pomoca-xperifirm-oraz-flashtool/

powyższą metodą można ściągnąć Szwedzką wersję 5.0.2 ;) NIestety nie mogę zuplodować bo mam strasznie wolny internet :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaudii

dla Szwecji nie znalazłem ale napewno jet dla Hong Kong i Taiwan, wgrałem u siebie Taiwan i wszystko smiga jak należy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest język pl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaudii

tak jest polski i wszystko dziala prawidłowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa tablet umarł

[Dodano: 24.05.2015 - 10:29]

Help, nic nie pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

spróbuj przytrzymac vol+ i włączyc tablet trzymajac cały czas vol +, powinien wstac?

@Kaudii

mógłbyś gdzieś zuploadowac swojego wygenerowanego ftfa, bo u mnie coś rzuca, że mu się nagłówki nie zgadzają ;/ jaki dałeś brand przy generowaniu w fasttoolu?

edit:

poradziłem sobie :) wywaliłem fwinfo.xml z ftfa, a podczas flashowania prawie cały czas trzymałem vol-, a jak sie proces zatrzymał mniej wiecej na 90% to zdenerwowałem sie i puściłem i okazało się że słusznie xD działam na lolipopie :)

Edytowane przez Krejzi_Dark

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest opcja przerzucania dużych gier na kartę SD typu NFS, Fifa itp ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi