Skocz do zawartości
Neurotoksyna

KUPIĘ Smartfon do 900zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! :)

Słuchajcie, jestem osobą, która zanim coś kupi musi rozważyć dokładnie na co ma przeznaczyć pieniądze...

Wiem, że tutaj dostanę pomoc, więc się o nią zwracam -

Potrzebuje Smartfona do 900zł, (chyba, że konkretne argumenty - wtedy +/- 100PLN ^^) Telefon musi być nowy i żadnego chińczyka nie toleruje ;d. NA czym mi zależy? Na pewno nie zależy mi na żadnych grach... Nie gram w dosłownie nic - szkoda bateri :). Smartfon musi miec aparat 8mpx HD, lubie uchwycić chwile, ale bez przesady, maniekiem nie jestem :D Zależy mi na procku najlepiej cztero-rdzeniowym i do tego ram 2GB (chodzi mi o płynność)... Choć w zasadzie grał nie bedę, więc może być nawet 1GB - NIE MNIEJ... Głownie zależy mi na tym, żeby telefon nie łapał zadyszki, dla przykładu: Korzystam z FB+messenger+przeglądarka+gg+słucham muzyki jednocześnie i telefon nie może mulić! :) moj galaxy s plus nawet po zmianie softu nie wyrabiał, no w sumie nie mogłem mieć pretensji, do najmocniejszych nie należy ;d

A więc:

-aparat 8mpx co najmniej

-silny procek

-wyświetlacz superamoled, tak od 4,5 cali do 5'

-ram co najmniej 1GB (ale fajnie byłoby, gdyby miał 2gb)

-w miare silna bateria (dużo siedze na necie)

Mam na oku Samsung galaxy S3 LTE (baardzoo mi sie podoba, dla mnie chyba idealny :)  ) i LG G2 mini

Moglibyście coś mi powiedzieć o tych smartfonach :) i oczywiście podać propozycje do innych modeli, oraz dlaczego akurat ten model :)

Mój pierwszy temat i post, więć bez spiny :)

Czekam na Wasze propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozważ ulepszona wersję galaxy s4, ze snapem 800 mianowicie i9506 :) powinien spełnić oczekiwania w 100%, szukaj na olx allegro z przedłużenia umowy z tmobile jest pełno,pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozważ ulepszona wersję galaxy s4, ze snapem 800 mianowicie i9506 :) powinien spełnić oczekiwania w 100%, szukaj na olx allegro z przedłużenia umowy z tmobile jest pełno,pozdrawiam ;)

Hmm, na allegro jeden za 1200, a drugi za 900 PLN...  Kupiłbym, ale czy to nie podróbka? Masz ten telefon? Bo bebechy ma fajne, a chce jeszcze znać opinie użytkownika tego telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie posiadam,ale myślałem nad jego kupnem, podobno chodzi o wiele płynniej od zwykłej s4ki, cena 800/900 da się kupić normalny z tmbolie 1200 jest już s5,m8,z2 itd ;)

Czasami lepiej poszukać w swojej okolicy na olx, i umówić się na odbiór osobisty, nie dość że szybciej będzie to pewnie taniej no i go Sobie pomacasz na żywo :)

Ewentualnie rozważ moto G 2 generacji, chwalą go i ma czysty android :D

Edytowane przez tweetykrk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@UP

Oo :) czyli, ze w tmobile za te 9bomb mozna kupic? A z allegro lepiej nie? Tak? Sory, ze jeszcze spytam, ale wczesniej w salonach nie kupywalem. W orange, tmobile itp sprzedadzą smartfona bez umowy? Tzn place te 9bomb i mam telefon? :)
    A pro po to wczesniej o s4 nie myslalem :) dzieki, ze o nim wspomniales :)

Edytowane przez Szymon035
    Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nienie. Kupujesz od kogoś z olx co wziął go w tmobile więc masz gwarancje itp a przez odbiór osobisty widzisz co kupujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nienie. Kupujesz od kogoś z olx co wziął go w tmobile więc masz gwarancje itp a przez odbiór osobisty widzisz co kupujesz :)

Aha ahaa, czaje juz :) Dzieki! Powaznie sie nad nim zastanowie :)

[Dodano: 22.05.2015 - 16:50]

Jakby nie patrzeć, czekam na kolejne "oferty" smartfonów! ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ofert brak ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi