Skocz do zawartości
Maciej Mn's

Dzień po ROOT telefonu urządzenie przestało działać i ciągle się restartuje/wchodzi w Download mode tylko przy podłączonym kablu USB.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam mam pewien problem  wgrałem - kingo roota - tylko kingo(bez softow modow itp..  na czysto z braku czasu na tym poprzestałem  no i wszystko było ok, na drugi dzień gdy jechałem  do pracy bateria mi padła. Gdy dojechałem do pracy podłączyłem tel pod ladowarke no i sie zaczał problem, telefon sie restartuje (taka gwiazdka na srodku) w kołko  gdy włączam tryb  awaryjny Volume Down + Home + Power włącza się tylko jak mam kabel podłączony telefon -pc http://naforum.zapodaj.net/thumbs/55355ecd16a4.jpgale wyłącza się po kilku sekundach i tak w kołko prosze o pomoc !

fotka sciagnieta ale jest identyczna lecz tam gdzie pisze download  ja mam-NO

post-382535-0-31284100-1432483704_thumb.jpg

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Złamany pkt. 4.3 Regulaminu Forum. Tytuł tematu poprawiony ze względu na krótki staż użytkownika Forum. / Poprawa błędów ortograficznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1
    Napisano (edytowane)

Wyjmij baterię na chwilę, włóż z powrotem i podłącz do ładowania. Poczekaj z 30 minut. Jak to nie pomoże zrób wipe. Wejdź w tryb recovery i przywróć telefon do ustawień fabrycznych. Naciśnij równocześnie Volume up+power+home aż do momentu pojawienia się "recovery booting". Pojawi się menu i wybierz "wipe data factory reset" i zatwierdź przyciskiem "power". Następnie system zapyta się czy jesteś pewien ze chcesz to zrobić. Zatwierdzasz jeszcze raz przyciskiem power. Następnie jak zrobisz wipe wybierasz reboot system now.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

[Dodano: 24.05.2015 - 18:34]

Jest napisane "no" bo weszles to trybu download mode. Chcesz wgrać na nowo oprogramowanie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi