Skocz do zawartości
Blest

[Z3+] Xperia Z3+ (E6553) - pierwsze wrażenia, opinie, wady i zalety

Rekomendowane odpowiedzi

No to grzanie i bateria to duży minus. HTC też walczylo z grzaniem M9. No i bateria, jeśli gorzej niz w Z3 to klapa. A myślałem że z Z2 na Z3+ przeskocze, bo w sumie ona jak Z2 z wyglądu, przynajmniej głośniki. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grzanie Z3+ to wina nowego procesora 810ki w każdym razie softwarowo zoptymalizowano jego pracę i jest o niebo lepiej, raz miałem tylko okazję zobaczyć komunikat, że telefon wciąż się nagrzewa i być może będę zmuszony wyłączyć aplikację kamery ale obeszło się bez. Jest ok :) Fakt faktem, że w porównaniu do Z3 za dużo się ten telefon nie zmienił, bateria od 8 kiedy odpinam od ładowarki do godz. 23-24 wytrzymuje bez problemów i mam ok 25-35% w zależności jaki miałem dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Z3+ grzeje się też mocno i jest problem z aparatem po jakimś czasie, ale znalazłem rozwiązanie. Używam DSLR Camera i Open Camera. Aplikacje te mają więcej opcji od tej od Sony i telefon nie zawiesza się i nie wyłącza ich. Można robić fotki i nagrywać filmy w FHD i 4K i nic. W AnTuTu mam taki wynik:

PM61H7F.png

VvXveIb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

Czytałem, że aktualizacja do 5.1 utemperowała procek i grzeje się wyraźnie mniej. Może ktoś potwierdzić? bo moja Z3+ już poszła w świat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten test w antutu po wyjęciu z zamrażarki chyba;)

Mam s6 a kolega z3+ i nigdy nie wyciągną więcej niż 52tys.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

Mi też robił w okolicach 52-53 tysiące, i to właśnie w zamrażarce, leżąc między schabowymi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Ja dziś dostałem wersję demo na testy od Sony. Jak ktoś ma pytania to walić śmiało, mam ją na 2 tyg ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@MroziQ jak Ci śmiga ta Z3+? Na jakiej wersji Androida obecnie pracuje? Jakie są Twoje odczucia względem Galaxy S6? 

dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Działa na 5.0.2. Mocno się grzeje, czuć po kilku minutach zabawy... Bateria bez trybu Stamina lekko ponad 3h SOT. Teraz testuję bez lokalizacji ma staminie. Ogólnie bateria lepiej od S6. Aparat to samo co zawsze, szału nie robi. Działa płynnie ale potrafi mocno zwolnić, działa widocznie wolniej niż Z3 czy Z3 Compact, ale jednak szybciej niż S6. Z wyglądu jakiś taki nijaki... Te ramki już nie matowe jak w Z3 raczej sprawiają, że wygląda taniej niż drożej. W porównaniu do S6 wolałbym jednak S6, ale w porównaniu do Z3 to wolałbym Z3 (plus kasa) > S6 > Z3+.

Wysłano z Xperia Z3+ E6553

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grzeje się tak samo jak S6.Ja nie widzę żadnej różnicy.Aparat za dnia porównywalny,wieczorem jest już dość słabo,szóstka robi zdecydowanie lepsze zdjęcia.Jakość dźwięku ciut lepsza w S6,ale Z3+ ma chyba więcej mocy na wyjściu słuchawkowym i lepiej mi pasuje.I największy plus w porównaniu do S6 to bateria.Wie ktoś kiedy pojawi się 5.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi