Skocz do zawartości
bartekReaper

ROOT Root oraz dualrecovery KK/LP- ZABLOKOWANY BOOTLOADER

Rekomendowane odpowiedzi

adek89

dlatego jak dana wersja jest ok to po uja zmieniać :-)? zero problemów

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co o,O to już raczej płyta główna... bootloadera się nie wymienia- jest na płycie, przynajmniej tak mi się wydaje.

Nadal nie wiem jakim cudem... nie da się uwalić telefonu Flashtoolem (oprócz kilku wersji z mocnymi błędami) mogłeś chociaż na innym Kompie zobaczyć albo próbować kilka razy.

Próbowałem z parenaście razy i to na róznych systemach (Vista, 7, 10) ze sterownikami i nic nie szło. Wszystko robione flashtoolem zgodnie z tutejszym tutorialem. Być może jakiś konflikt wersji BL i systemu

dlatego jak dana wersja jest ok to po uja zmieniać :-)? zero problemów

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

żeby zrootować. Bo z tego co tu wyczytałem to Lollipopa nie da się (póki co) zrotować i trzeba było downgrad'ować do KK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwalony. W serwisie powiedzieli że płtyta główna poszła w cholere. To akurat był "składal" z aliexpress i nie wiadomo było czym oni ten soft wgrywlai i że jakies inne podzespoły były. Juz nigd więcej chińszczyzny. Przestrzegam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie aliexpress kto tam ku**a telefony kupuje? No stary sam sobie w stope strzeliłeś. Ile za tą chinszczyzne dałeś?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ket.rab

@@samson4x

Mogli ci włożyć chińczyki w tego odnowionego z1c Riva TNT2 :P

Chciałeś tanio to masz teraz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem. macie racje niestety. 700 zł. Dlatego przestrzegam wszystkich przed aliexpress itp wynalazkami. Chytry traci dwa razy przyznaje się. ostatni raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nitz

Takie szybkie pytanko, mam zrootowanego 5.0.2, czy muszę na nowo go rootować kingrootem żeby wgrać dualrecovery (aktualnie mam cwm) ? Czy mogę przejść bezpośrednio do zmiany recovery (chcę spróbować bez downgrade'u)

(robiłem już wszystko z telefonem, zmiany softu, kerneli, bootloader, ale za chiny nie mogę ogarnąc do końca tego poradnika ;D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy czasami nie musiałbyś usunąć cwm a dopiero później wgrać dualrecovery. Ale ogólnie wystarczy mieć roota żeby wgrać dualrecovery

Wysłane z mojej Z3

Compact przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nitz

Jak by co to instalacja dualrecovery na zrootowanym 5.0.2 z cwm poszła bez problemu, nic nie usuwałem, instalacja stocka 5.1.1 również bez problemu, żadnego downgrade'u nie trzeba było robić ;] dodam jeszcze, że nie robiłem factoryreset, nie usunęło mi dosłownie niczego, update się powiódł, nie ma żadnych błędów, każda apka śmiga, jedynie co to xposed framework od nowa trzeba zainstalować no ale to raczej normalne ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi