Skocz do zawartości
Elderbary

STOCK [TEST] Flyme OS 4.5.2A Android 5.0.1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

mam niestety problem z Google Play. Ponowna instalacja Google Installer nie pomogła. Sklep się uruchamia wybieram apkę do zainstalowania i mam coś takiego;

https://drive.google.com/file/d/0B2Y5hZ4OAy97ZzhvdDYzT2tyT2M/view?usp=sharing

przy instalacji innych aplikacji niestety to samo...

Edytowane przez piatekas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najtel

Jednak poużywałem 1 dzień i zmieniam całkowicie zdanie. Nikomu nie polecam instalować teraz tej aktualizacji, to kompletnie niedopracowany syf. Owsze sa fajne, nowe opcje, ale:

Jest problem z usługami google, po jego rozwiazaniu dostajemy jednak niedziałający Gmail i nie jest to juz do naprawienia.

NIE MA SMART LOCK !!! Czyli brakuje opcji na którą czekałem najbardziej w Lollipopie...

Niepoprawnie działa messenger, oraz facebook czesto crashuje
    Sfixowana ikonka bluetooth - nie pokazuje nam czy urządzenie jest sparowane, czy nie

Galeria bardzo wolno odpala

Crashe dialera, oraz SMS

Nie działają motywy

Tyle błędów znalazłem zaledwie w 2 - 3 h użytkowania telefonu, w polowie dnia na uczelni byłem tak wkurzony ze sciągnąłem stabilny soft przez pakiet i sobie to aktualizowałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@Najtel, u mnie Gmail działa bez problemu. Bluetooth działa też bezproblemowo. Chyba u Ciebie jest coś nie tak w ustawieniach lub jest jakiś inny problem. Co do FB i Mess. to nie wiem, nie używam. Tak, że nie uważam ze to syf....

Edytowane przez andrzejek54

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Z problemów wymienionych to tylko msg czasami mi się buguje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapodajcie jakies zdjecia z nowego andka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najtel

zapodajcie jakies zdjecia z nowego andka :)

Nie ma co wstawiać zdjęc, bo wizualnie praktycznie brak zmian. Jedynie górna belka jest przezroczysta i zmieniło się logo przy uruchamianiu urządzenia

[Dodano: 28.05.2015 - 21:17]

@@Najtel, u mnie Gmail działa bez problemu. Bluetooth działa też bezproblemowo. Chyba u Ciebie jest coś nie tak w ustawieniach lub jest jakiś inny problem. Co do FB i Mess. to nie wiem, nie używam. Tak, że nie uważam ze to syf....

Bluetooth działał, ale nie bhyło sprarwanej ikonki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ikonka u mnie jest ok. Kiedy włączam bluetooth, wyszukuje inne urządzenia i szybko je wyłapuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najtel

Pokazesz screena jak wyglada sparowana ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

U mnie Endomondo jest ubijane przez system po 3 minutach od wyłączenia ekranu mimo, że ma nadane uprawnienia i jest zablokowane niby w pamięci. Po za tym wszystko na razie działa. Chyba faktycznie system jest troszkę szybszy.

@@Najtel nie pisz, że to syf. Jest to wersja testowa więc wiele rzeczy może nie działać wcale. Jak chcesz w pełni działający system to czekaj na wersję stabilną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najtel

U mnie Endomondo jest ubijane przez system po 3 minutach od wyłączenia ekranu mimo, że ma nadane uprawnienia i jest zablokowane niby w pamięci. Po za tym wszystko na razie działa. Chyba faktycznie system jest troszkę szybszy.

@@Najtel nie pisz, że to syf. Jest to wersja testowa więc wiele rzeczy może nie działać wcale. Jak chcesz w pełni działający system to czekaj na wersję stabilną.

Uzywałem poprzedniej testowej i nie miałem żadnych problemów, ta wersja przy niej to mega syf

Mi przez noc ubiło wszystkie aplikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi