Skocz do zawartości
cariad

Telefon samoczynnie sie wylacza i wlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy masz tą kartę Play może to wina jej ze świruje . Sprawdź na jakiejś innej karcie Play . Telefon nie powinien mieć simlock bo nawet nie dodają nic do telefonu poza tapetą nawigacją i kilkoma tam aplikacjami które można od razu odinstalować .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha :) no ja nie wiem, nie znam się na simlockach... spróbuj zapytać się gdzieś w innym dziale forum, najbardziej odpowiednim, czy Twój tel ma simlock i w razie czego jak go zdjąć, na pewno sś tu ludzie, którzy CI doradzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cariad

sprawa zakończona :)

przed chwilą kupiłam nowiutki starter play'a i wszystko działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

faktycznie, stara karta wygladała zupełnie inaczej...

a teraz

sieć znajduje, można dzwonic, odbierac, cudownie :)))

bardzo bardzo bardzo dziekuję!

bez Was pewnie bym usiadła i się popłakała, że sprzedali mi bubla :)

dzieki.

temat zakonczony sukcesem!!!

Edytowane przez cariad
    dopisek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon mam od ponad miesiąca. Do tej pory nie było żadnych problemów. Dzisiaj sam z siebie, nieużywany, dwukrotnie sam się zresetował. Co to może być? Żadnych rootów, nic nowego nie instalowałem, mam aktywną animowaną tapetę. Kartę SIM mam starą, bo on samego początku mojej przygody z Erą (8-10 lat). Wolnej pamięci mam ok. 70 MB jak wchodzę poprzez Ustawienia - Aplikacje - Zarządzaj aplikacjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Telefon nie powinien mieć simlock bo nawet nie dodają nic do telefonu poza tapetą nawigacją i kilkoma tam aplikacjami które można od razu odinstalować

Możesz mnie oświecić jak odinstalować niechciane aplikacje?? np naviexpera i grę yumsters i co tam jeszcze można??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wchodzisz w Ustawienia / Aplikacje/ Zarządzaj Aplikacjami i teraz znajdź to co jest ci niepotrzebne i usuń klikając na dany program dostajesz się do opcji co z nim zrobić .

Usunąć będziesz mógł tylko to co dodało T-Mobile reszta jest w sofcie i na razie do nietknięcia ( aplikacje których nie możesz usunąć nie będą miały opcji Odinstaluj )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie to co chciałbym pousuwać to się nie da - dla tego pytałem co tam pousuwałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Sytuacja podobna - Wildfire S restartuje się kilka razy w ciągu doby, doprowadzając mnie tym samym do szału, bo zazwyczaj dzieje się to wtedy kiedy potrzebuję gdzieś pilnie zadzwonić.. Które to będzie prawo Murphiego?? ;) Dodam, że dzieje się tak od samego początku, czyli od niespełna miesiąca..

No nic, powiedzcie dlaczego karta playa może powodować takie zachowanie telefonu? Jestem w playu od pół roku, to chyba i karty nie mam jakiejś starej.. Robić te całe resety, aktualizacje softu?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź, Dagmara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymien sobie karte na nowa wszystko co masz na tej karcie skopiuja Ci w salonie jesli o to poprosisz , jak to nie pomoz3 to napisz co bylo instalowane w telefonie i skad bylo wziete to oprogramowanie .

HTC Wildfire S Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi