Skocz do zawartości
cariad

Telefon samoczynnie sie wylacza i wlacza

Rekomendowane odpowiedzi

To może od razu dodam, że akcja z restartem dzieje się od pierwszego dnia po zakupie, nawet nic nie zdążyłam w nim wtedy zaktualizować - tel. kupiony w sklepie, nie w salonie playa czy innego usługodawcy. Raczej nie podpiszę się pod stwierdzeniem, że to wina zainstalowanego czegoś.. Często restart występuje przy próbie użycia krótkich kodów play.. Tak tak, dla testu kupię starter i sprawdzę czy będą te same jazdy, do salonu mogę się wybrać najwcześniej w poniedziałek, dlatego tak z ciekawości pytam.. na jakiej zasadzie karta sim może restartować telefon.. Nooo i też mam jakiś słabowity zasięg, po jednej, dwie kreski na Targówku w Wawie.. to raczej słabo realne, szczególnie, że wcześniejsza św. pamięci nokia e52 z zasięgiem w tej samej lokalizacji nie miała wcale problemu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do zasiegu w play to wszystkie smarty maja problem ( nawet z winmobile ) natomiast karta sim potrafi wiele mieszac przeczytaj caly watek w ktorym piszesz dokladnie powodem byla karta sim .

HTC Wildfire S Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Miałem ten sam problem telefon mi sie resetował przy próbie połaczenia, wymieniłem karte sim i restarty praktycznie ustały chac czasem sie zdazaja tez tak macie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tce

Tak to wina karty sim. Trzeba zrobić twardy reset telefonu i wymienić kartę sim (usługa za darmo).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak nie był to problem karty sim. Wymieniłam kartę, akcja z restartem nadal zatruwała mi życie.. W końcu telefon poszedł do serwisu.. Sprawdziłam na stronie serwisu status naprawy - przygotowano do wysyłki (po 2 dniach od wysłania do nich telefonu).. dzwonię i pytam na infolinii co było nie tak, co naprawili, na co pani mi mówi: "została wymieniona cała płyta główna".. Heh miałam mega pecha kupując wadliwy telefon za tysiaka.. No cóż, shit happenes jak mawiają ;) Zobaczymy czy problem został wyeliminowany, ale wierzę, że tak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj ja wyminiłem tez karte na nową i restarty i tak wystpuja....ale uważam ze to jest wina karty poniewaz na karcie np Orange telefon nie wiesza sie w ogóle... moze jest jakis jescze domowy sposób na to aby pozbyc sie restartów?? gwarancja nei wchodzi w gre telefon mam s-off.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje restarty się skończyły, od kilku dni nie zdarzyło się to ani razu, więc problem uznaję za rozwiązany. Tyle, że spaprali mi chyba ekran... niewrażliwy po prawej stronie wrócił.. wcześniej problemu oczywiście nie było.. porażka, odsyłam po raz kolejny.. ale to w innym wątku.. Nie wiem co myśleć o tej firmie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten sam problem. Wildfire s kupiony u jednego z operatorów. Bez karty sim działa ok, wkładam drugą kartę sim, tak samo - restart po kilku minutach.Poszedłem wymienić sim w salonie, nadal niedobrze. Kupiłem starter od innego operatora, git, działa. Ponieważ muszę używać swojej bo mam umowę, wrzuciłem ustawienia fabryczne i działa że ho ho!

Ciekawe, ewidentnie karta sim powoduje problemy ale ciekawe, że trzeba zresetować telefon żeby zagrało. Czy ktoś wie jak to się dzieje?

---------- Post dołączono o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Miałem ten sam problem. Wildfire s kupiony u jednego z operatorów. Bez karty sim działa ok, wkładam drugą kartę sim, tak samo - restart po kilku minutach.Poszedłem wymienić sim w salonie, nadal niedobrze. Kupiłem starter od innego operatora, git, działa. Ponieważ muszę używać swojej bo mam umowę, wrzuciłem ustawienia fabryczne i działa że ho ho!

Ciekawe, ewidentnie karta sim powoduje problemy ale ciekawe, że trzeba zresetować telefon żeby zagrało. Czy ktoś wie jak to się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kwestia pewnie brandingu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodem jest karta Sim WildFire w obydwóch wersjach jest czuły na kartę , po włożeniu do innego telefonu sima potem potrafi jej już nie poznać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi