Skocz do zawartości
cariad

Telefon samoczynnie sie wylacza i wlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Również doświadczyłem podobnej sytuacji jak w opisanym wątku. Wildfire S restartował się losowo przy próbie nawiązania połączenia oraz przy próbie skorzystania z krótkich kodów. Problem ten dotyczył tylko fioletowej, nowszej karty Play - z białą (starsza) oraz z kartami z innych sieci nie było żadnego kłopotu. Problem ten zaobserwowałem na sofcie 1.33.401.2 (android 2.3.3) - telefon bez simlocka w sieci Play. Problem ten na pewno nie występuje na sofcie 1.48.118.0 (android 2.3.3) oraz 2.13.401.2 (android 2.3.5). Szczerze polecam ten ostatni soft - posiada wiele usprawienień w stosunku do poprzedniej wersji i przede wszystkim rozwiązuje problem z resetującym się telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam!!! mam podobny(choc nie taki sam ) problem z telefonem,mianowicie telefon wyłaczył sie sam (czarne tło) po czym po kilku chwilach właczył sie do bialego tla z napisem HTC I znow gasnie do czarnego tła i tak w kolo nic nie robie a telefon sam reaguje jak wczesniej pisałem!!! probowałem przywrócic ustaienia fabryczne :( wyłączonym telefonie naciśnij i przytrzymaj przycisk REGULACJI GŁOŚNOŚCI W DÓŁ i krótko naciśnij przycisk ZASILANIE.

Poczekaj na wyświetlenie ekranu zawierającego trzy obrazy systemu Android i zwolnij przycisk REGULACJI GŁOŚNOŚCI W DÓŁ.

Naciśnij przycisk REGULACJI GŁOŚNOŚCI W DÓŁ, aby wybrać opcję WYCZYŚĆ PAMIĘĆ i naciśnij przycisk ZASILANIE.

Naciśnij przycisk REGULACJI GŁOŚNOŚCI W DÓŁ, aby rozpocząć przywracanie ustawień fabrycznych) .... po czym wyskakuje ikona (jakby przywracania systemu) i zaraz wyskakuje obrazek telefonu i z boku trójkat z wykrzyknikiem i wraca to co na poczatku!!! moze ktos umie mi pomoc?!?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Mam podobny problem. Ostatnio mój Wildfire S trochę świruje... W losowych momentach robi sobie restart. Czasem zaraz po odblokowaniu łapie zwiechę i zaraz potem restartuje (po włączeniu wyskakuje raport z pytaniem czy powiadomić firmę HTC), a czasem po prostu leży gdzieś, ja nic nie robię i nagle słyszę jak się uruchamia ponownie... Mam Plus na kartę (starter świeży, ma z 2-3 miesiące), telefon kupiony w T-mobile. System 2.3.5 (sama aktualizowałam), wersja 2.1. Restarty zdarzają mi się 2-3 razy w tygodniu. Robiłam już przywracanie ustawień fabrycznych. Zainstalowanych mam kilka aplikacji z Sklepu Play, ale gdy ich nie miałam też się restartował...

Poradzicie coś? Czy oddać na gwarancję?

PS Sądząc po ilości zapytań to Wildfire S jest jakimś wadliwym modelem pod tym względem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie od 2 dni to samo. Rom 2.3.5. Karte sim mam plus a telefon z play.... Próba odblokowania (po nacisnieciu przycisku u gory tel.) konczy sie samoczynnym restartem fona...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi