Skocz do zawartości
piochu0550

Uszkodzony wyświetlacz

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Co jest nie tak z tym ekranem ktoś może miał już taki problem ? Jak można to rozwiązać?

Co jest nie tak z tym ekranem ktoś może miał już taki problem ? Jak można to rozwiązać?

post-63345-0-60866200-1432678130_thumb.jpg

Edytowane przez piochu0550

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Uszkodzony ekran, jak spadl lub zalany to zabulisz slono, a jak samo sie zrobilo to wymienia na gwaracji ekran. Nie ma innego wyjscia.

Wysłane z mojego LG-D855

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Muszę niestety przyznać, ale moje cacko opancerzone w spigen ultra hybrid i szkło hartowane upadło dziś mi z 60cm pleckami na parkiet. Niestety pojawiło się uszkodzenie wyświetlacza, które przedstawiam w załączniku. Ktoś potrafi to zdiagnozować i pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu?(domowy sposób, może jakiś serwis, który jest godny zaufania). Domyślam się, że gdybym oddał telefon do oficjalnego serwisu to czekałby mnie wydatek ok 300-400zł, co w tym momencie odpada. Dodam jeszcze, że to uszkodzenie wygląda w ten sposób dopiero po ok.5 sekundach od odblokowania, na samym początku widoczny jest czarny pasek, który znajduje się po lewej stronie, a dopiero wtedy pojawiają się białe paski na całym wyświetlaczu. Dotyk działa jak działać powinien. 

post-132658-0-17019200-1447882038_thumb.jpg

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam! 

Edytowane przez bartekc00
    Dodaję tagi spoiler po łączeniu tematów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Jeśli dotyk cały i bez skazy bym spróbował wysłać do serwisu że zrobiło się samo, trzeba tylko mądrze opisać. Jeśli odeślą i stwierdzą twoją wine to wtedy bym zmienił na własny koszt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Nie kombinuj nic sam tylko ślij do serwisu i nic nie pisz o upadku,masz 99% szans na wymianę modułu wyświetlacza.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@Fiedor x PL jest opcja że po prostu od upadku poluzowala się taśma łącząca LCD z płytą główną. Jeżeli nie masz gwarancji to możesz spróbować rozkręcić i zobaczyć czy to faktycznie taśma. Jeśli natomiast posiadasz gwarancję to wyślij. Wepną taśmę i będzie po sprawie. Nie widać nigdzie by był rozlany wyświetlacz, dlatego sądzę iż na 99,9% będzie to poluzowana taśma.

HTC One _M8 Tapatalk

Edytowane przez skolsiwo
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, właśnie zgłaszam telefon do serwisu, też mam nadzieję, że skończy się bez płacenia. Dam znać, jak się sprawa potoczy! 

Jeszcze raz dzięki! 

Edit: 

Ej słuchajcie, bo tak sprawdzałem kartę gwarancyjną i nie mam na niej żadnej pieczątki, żadnej informacji skąd kupiłem telefon, a na stronie lg, jest napsiane, że karta gwarancyjna musi być podbita. Co w takim wypadku uczynić? Telefon jest z play.

Edytowane przez Fiedor x PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@up

Dołącz rachunek lub jakiś inny dokument potwierdzający jego zakup jeśli posiadasz (zrób jego ksero).

HTC One _M8 Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem identyczne uszkodzenie wyświetlacza. Naprawili na gwarancji.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@reneyvan A mógłbyś powiedzieć co napisali w notce gwarancyjnej? Chodzi mi o sposób naprawy tego. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi