Skocz do zawartości
soon44

Obsługa kont mailowych w formie widgetu

Rekomendowane odpowiedzi

soon44

Witam poszukuje na htc dz appsa który w formie widgetu będzie informował mnie o tym że dostałem maila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno Missed It! to potrafi. Ja nie potrafię tego jednak prawidłowo skonfigurować, zadałem pytanie na stronie twórcy i obiecał się tym zająć po urlopie :E Ale innym podobno działa :) Co ważniejsze, nie znalazłem innego programu, który powiadamiałby o emailach z innych kont niż gmail... Masz go tutaj:

https://market.android.com/details?id=net.igecelabs.android.MissedIt

Poza tym nie wiem co rozumiesz przez widgeta... Chcesz mieć treść emaila na pulpicie? Czy tylko licznik nowych emaili? To co podałem powyżej to właśnie licznik (SMS, połączenia, emaile i in.). Jeśli chcesz treść to nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soon44

nie, nie chce żeby wyświetlał mi maila tylko info o nowym mailu- po weekendzie przetestuje każdy z nich ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SMS Unread Count

Fajny, darmowy program z marketu. Informuje o niedobranym połączeniu, smsie i emailu (gmail).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SMS Unread Count

Fajny, darmowy program z marketu. Informuje o niedobranym połączeniu, smsie i emailu (gmail).

No właśnie... i tylko gmail... A to jak dla mnie go dyskwalifikuje.

Naprawdę jest niewiele takich liczników emaili, które pokazywałyby w formie widgetu nieodczytane emaile z kont innych niż gmail. Spróbuj wspomnianego przeze mnie Missed It! - podobno działa ze wszystkimi kontami, powiadomieniami z tweetera, facebooka i każdego innego, który pokazuje powiadomienia. Wszystko rozbija się o odpowiednią konfigurację (która jest bardzo prosta). U mnie co prawda to nie działa, ale jest to raczej błąd programu, bo wszystko zdaje się być prawidłowo ustawione; twórca obiecał się tym zająć wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soon44

jacko0o a czy w tym programie można ustawić częstotliwość sprawdzania tych kont ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten program nie sprawdza żadnych kont. Korzysta z systemowych powiadomień. Wskazujesz mu po prostu elementy, które chcesz aby monitorował. Potem dostajesz maila, SMS-a, czy ktoś do Ciebie dzwoni, a widget po prostu to wyświetla (jako liczbę lub słownie). Nic ponadto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soon44

na razie przetestowałem tego systemowego widgeta- jest tragiczny, i nie wiem dlaczego sczytuje mi po 1 mailu...próbuje dalej z reszta ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi