Skocz do zawartości
Kujakov

MOD Android 5.x SkullCandy Sound Booster

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na XDA taki mod. Nie widzę go na naszym forum, więc postanowiłem wrzucić. Przepraszam, za tłumaczenie z translatora, ale chyba każdy się połapie o co chodzi, a ja nie miałem czasu, aby to wszystko dokładnie tłumaczyć :)

skullcandy.jpg

Jeśli zauważysz Stock ROM głośności ten mod jest dla ciebie, i stara się o uzyskanie stole Zdjęcie głośności i jest lepiej aproksymacji i zawierać enenchement w tabeli Słuchawki Skullcandy dla innych słuchawek (lub wysokiej klasy), ponieważ po przeprowadzce do Niestandardowy rom nie możesz czuć pełne doświadczenie, ponieważ nie masz eough DJ lub objętość w Wysokich słuchawki końcu jak Czaszki Kruszarki lub Lowraider rodziny, teraz z tego moda można Otworzyć probówkę WSZYSTKIE moc układ audio w Sony trzeba tylko miga ta

Ten MOD Zawiera
    1. Przycisk Fixer Dla przewodowych zestawów słuchawkowych Skullcandy (inna marka / generic kompatybilny zestaw słuchawkowy jeden przycisk)
    2. Przyciski pracy dla pełnych samochodów i głośniki (Testowanie BT BT Chevrolet Spark z 14 i Aveo 15 / BT Stereo Speaker Zonda)
    3. Tom Otworzyć probówkę głośniki / słuchawki (jak magazynie, nie xLOUD)
    4. W Call volumen dostosowana do normalnego hałasu ulicznego (Youn nie można regulować to błąd wszystkich romów od KK)
    5. Dzwonek Dźwięk wzrosła w hałaśliwym otoczeniu
    6. Tylko dla Android 5.x nie używać w KK

Link do pliku: https://drive.google.com/file/d/0B6hd0UI4Vd2iS3JZOTFuUzJiS1E/view?usp=sharing

Link do tematu na XDA: http://forum.xda-developers.com/xperia-l/themes-apps/mod-cm12-android-5-x-skullcandy-volume-t3012653

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi