Skocz do zawartości
Kamilo83

Jakie kupić etui ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od zakupu s4 mini próbowałem kupić obudowę typu gumowego, Może polecicie jakie Wy posiadacie ponieważ już 3 mi nie pasowały.

Szukam głównie na allegro w opiniach piszą ludzie ze są problemy z pasowaniem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam Itskins ZERO 3. Chyba najcieńsze z dostępnych, dobrze dopasowane, dobrze wykonane. Po bokach guma tył lekko plastikowy. Jedyny minus nie polecam za dużo wyjmować telefonu bo ciężko się wyjmuje.

Itskins s4 mini - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

z tego co widze to przy pokrowcu Itskins ZERO 3 oczko kamery wystaje i jest narażone na rysowanie, ja uzywam czegos takiego http://imagizer.imageshack.us/a/img839/5066/mrvr.jpg

http://imagizer.imageshack.us/a/img843/9411/eitx.jpg

super cienkie, chroni aparat, telefon nie jest slislki, trudniej go upuścić....

to też nie głupie, fajna faktura tez powierzchni... moze kupic to hmm (zdj z jakiejś aukcji allegro)

http://images51.fotosik.pl/90/4ded6189db451cb7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

czy użytkował ktoś z Was ten bumper:

ETUI LOVE MEI BUMPER SAMUSNG GALAXY S4 MINI I9195 (4298848700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy możecie coś bliżej na jego temat powiedzieć? Szczególnie to, czy chroni w jakiś sposób przed upadkiem i ewentualnym zbiciem wyświetlacza?

Obecnie używam oryginalnego flip case cover, ale nie jestem z niego zadowolony bo utrudnia dostęp do telefonu, źle leży w ręce i nie chroni przed upadkami.

Z góry dziękuję za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić takie etui na mojego Samsung Galaxy S4 mini

Etui Obudowa Futerał Kabura SAMSUNG Galaxy S4 IV (4375421753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub takie

ORYGINALNE ETUI FLIP COVER SAMSUNG GALAXY S4 i9505 (4374781489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ale wiem , ze są one z magnesem a znajomy powiedział ze on miał takie etui i potem miał czarną palmę na monitorze od magnesu , i mam pytanie czy to jest możliwe ? I dodał ze jeśli magnes jest blisko telefonu to go psuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jobski

W pierwszej aukcji którą podałeś, etui rzeczywiście ma magnes na górze, mam znajomych używających podobne rozwiązania w innych telefonach i żaden nie miał problemów z ekranem jak i z działaniem telefonu. Co najwyżej czujnik pola magnetycznego może nie działać poprawnie.

Co do drugiej aukcji to w tym etui nie masz magnesu, mam takie tylko, że w wersji z okienkiem s-view. Osłona ekranu niczym nie jest przytrzymywana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W klapce znajduje sie magnes ale nie ma on zadania przytrzymywania klapki a załączanie okienka przy zamknieciu klapki przyłóż magnes w okolice ekranu a bedziesz wiedział o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jak to jest z tym flip coverem, jak wykrywa kiedy klapka jest zamknięta? myślałem kiedyś że to jest na czujnik światła lub innego rodzaju czujnik?

bo sama klapka nie zamyka się na magnes ale przylega tak jak by występowało zjawisko adhezji (widziałem ten cover tylko w sklepie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyłóż magnes po lewej stornie ekranu na srodku wysokości to dowiesz się jak działa wykrywanie kiedy klapka jest zamknieta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi