Skocz do zawartości
Kamilo83

Jakie kupić etui ?

Rekomendowane odpowiedzi

no faktycznie, można nabrać znajomych jeśli w dobry sposób ukryje się magnes i przejedzie niem koło czujnika, wtedy telefon się podświetla lub odblokowuje jeżeli nie ma blokady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przyłóż magnes po lewej stornie ekranu na srodku wysokości to dowiesz się jak działa wykrywanie kiedy klapka jest zamknieta

Panowie podsumowując etui z magnesem może popsuć telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

legenda głosi sie niektorym po tym magnesie pierniczą sie telefony

nie mowie konkretnie o s4 mini ale ogolnie o tel z dotykowymi ekranami, czytalem zdaje sie o note 2 i 3, ktos mial takie przypadki....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam mały problem chce kupić etui na mojego Galaxy S4 mini zeby sie nie porysował tylko nie wiem na jakie sie zdecydować czy takie coś

Etui z klapką do Galaxy S4 mini | SAMSUNG PL

lub

Etui kabura do Samsung Galaxy S4 mini +FOLIA (4433863542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub http://archiwum.allegro.pl/oferta/guma-s-line-samsung-galaxy-s4-mini-i9190-folia-i4252113235.html tylko właśnie to kupiłem za 12 zł i takie średnio dobre moim zdaniem co wy o tym sądzicie które najlepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam Ci oryginalne Samsungowe etui z klapką (S-View Cover [EF-CI919BBEGWW]). Nie potrzeba otwierać, żeby zobaczyć kto dzwoni, żeby odebrać, żeby sprawdzić która godzina. W większości marketów kosztowała ok. 150PLN ale znalazłem na Komputroniku za 80PLN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam. W moim przypadku dramatycznie spadł poziom sygnału GPS. Bez ramki złapanie fixa trwa dosłownie parę sekund, z bumperem ponad minutę (a często wcale). Z założoną ramka telefon potrafi zgubić sygnał i już go nie przywrócić, bez ramki nie ma takich problemów.

Szkoda bo bumper nieźle wygląda i całkiem przyzwoicie zabezpiecza telefon w połączeniu z glass protektorem. .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam oryginalne etui i to co wysłałeś wygląda na identyczne. ALE miałem kiedyś podróbę kupioną na Allegro i różnice są widoczne gołym okiem między podróbą, a oryginałem:

- na podróbie, "S" na etui w napisie "S 4 mini" było grubsze niż oryginał

- zdecydowana różnica w materiale wykonania

- na oryginalnym etui z boku powinny napisane znaki "+" i "-" w miejscu zmiany głośności... TUTAJ TEGO NIE WIDAĆ BO NIE MA ZDJĘCIA Z BOKU...

Poza tym spotkałem się z tym, że nieoryginalne etui potrafią się nie domykać i nie mają przedniej szybki tylko dziurę...

Ale ten co podałeś wygląda na ok, tylko sprawdź czy po boku są te napisy +-.

PS. Też mam wersje LTE i9195 i szczerze mówiąc, podróbka była bardziej dopasowana do telefonu niż oryginał, który jest trochę za mały, ale po 1 dniu można się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    naxu

Poszukuję cienkiego pokrowca dla S4 Mini który posiada otwory na smycz.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

Polecam tobie firmowe etui Samsung Protective Cover jest bardzo cienkie i posiada otwory na smycz a co najważniejsze solidnie wykonane poszukaj sobie na Allegro.

Edytowane przez ArEk335

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi