Skocz do zawartości
Kamilo83

Jakie kupić etui ?

Rekomendowane odpowiedzi

mafia35

Potwierdzam. Protectice cover jest moim zdaniem the best. Stosowalem na s4 i teraz na s5. Zona ma na s4 mini i tez sobie chwali.

Wysłany z Samsung Galaxy S5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam myśle nad dwoma etui pierwsze to http://brick.pl/pol_pl_Oryginalne-Etui-SAMSUNG-Flip-Cover-i9190-Galaxy-S4-Mini-Zolte-5382_5.jpgale jak ono działa to znaczy zamyka sie na jakiś magnes czy to zamykanie lata tal sobie jak bym miał np. telefon do góry nogami ? a drugie to http://zolti.pl/data/gfx/pictures/large/4/7/75774_2.jpg?746756 i czy magnes jaki tutaj jest nie psuje telefonu lub nie skraca żywotności baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remedy

Witam! poszukuje Etui sylikonowe z logo coca cola lub z bajki Adventure Time na prezent. oCzywiście nie chce wydawać kosmicznych pieniędzy jednak zapłacę za jakość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mgtan

Szukam silikonu który będzie pasował na s4 mini black edition. Coś możecie polecić?

Im prostszy tym lepszy bez udziwnień... kolory czarny lub dymiony plastik najlepiej... przezroczysty to ostateczność.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

Silikon jest elastycznym materiałem, dlatego te od zwykłej klapki do BE też raczej będą pasowały. Ja miałem takie naj naj tańsze i było ok. Jedynie byle miało wycięcie na klawisze, bo nie każde ma. Aktualnie posiadam coś w rodzaju etui z s-view oraz flip cover (6zł za oryginał w carrefour :D )

Edytowane przez Pixi7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi