Skocz do zawartości
BartT-GSM

Ściągnięcie simlocka z Samsunga i9100

Rekomendowane odpowiedzi

Lokiii

Nie działa to w ogóle! Super One Click się wiesz po mimo nowych driver USB i debutowania USB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobilem wszystko jak w poscie, niestety program nie znalazl kodu. Czy istnieje jakis inny sposob na zdjecie simlocka ? Pomocy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa tygodnie temu zdjąłem simlocka w SGS 2 metodą opisaną w tym wątku. Telefon zakupiony w orange z romem w wersji KF3. Wczoraj zakupiłem kolejnego SGS 2 w orange, tym razem z romem KG2 i niestety ta metoda już nie działa. Program galaxy s 2 sim unlock daje komunikat "can't find unlock code:(". Czy jest jakaś inna darmowa metoda na zdjecie simlocka?

Ciekawostka:

Mam też SGS 2 zakupiony w wolnej sprzedaży w czerwcu i muszę powiedzieć, że jakość wyświetlanego obrazu jest o niebo lepsza w tych egzemplarzach kupionych ostatnio w orange. Egzemplarz z czerwca ma bladsze kolory, jest ciemniejszy i jest trochę za bardzo przesycony kolorem zielonym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sleev

Spróbuj zrobić downgrade do jakiegoś starego trzyplikowego romu i wtedy zdjąć simlocka.

Różną jakość wyświetlanego obrazu potwierdzam. W poszczególnych partiach są znaczne odchyłki od normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie dzisiaj miałem ten sam problem. I rozwiązanie jest proste - wystarczy użyć programu:

Galaxy_S Unlock | AppBrain Android Market

jest on bezpłatny - jest w markecie - wystarczy wpisać galaxysunlock i wybrać potem w menu opcję na praw o -tyczy się ona naszej S2-ki, potem - krok 1 - backup efs

-krok - 2 - zdejmuje simlocka, uwaga telefon się zrestartuje - w kolejnych krokach jest nawet opcja przywrócenia simlocka na potrzeby serwisowe ale nas już to raczej nie interesuje

*#7465625# do sprawdzenia czy zdjeliśmy - przekładka karty i śmiga.

Jako ciekawostka - powiem że byłem dzisiaj w 3 komisach GSM i nie umieli tego zrobić. A człowiek sam pokombinował i znalazł.

Od razu serdecznie witam wszystkich - to mój pierwszy post - wcześniej troszkę się zasiedziałem ze swoim SGS :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaudii
Panowie dzisiaj miałem ten sam problem. I rozwiązanie jest proste - wystarczy użyć programu:

jest on bezpłatny - jest w markecie - wystarczy wpisać galaxysunlock i wybrać potem w menu opcję na praw o -tyczy się ona naszej S2-ki, potem - krok 1 - backup efs

-krok - 2 - zdejmuje simlocka, uwaga telefon się zrestartuje - w kolejnych krokach jest nawet opcja przywrócenia simlocka na potrzeby serwisowe ale nas już to raczej nie interesuje

Jako ciekawostka - powiem że byłem dzisiaj w 3 komisach GSM i nie umieli tego zrobić. A człowiek sam pokombinował i znalazł.

Od razu serdecznie witam wszystkich - to mój pierwszy post - wcześniej troszkę się zasiedziałem ze swoim SGS

Potwierdzam działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od razu serdecznie witam wszystkich - to mój pierwszy post - wcześniej troszkę się zasiedziałem ze swoim SGS :)

Dzięki, ale program, o którym piszesz zyskał możliwość odblokowywania sgs2 dopiero 4 września, wcześniej działał tylko na sgs1, a ja potrzebowałem zdjąć sim locka w sierpniu. Zapłaciłem na allegro 46 złotych i ciągu 10 minut dostałem kod. Ale bardzo dobrze, że jest już działający program na nowe zabezpieczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie u mnie jest cos nie tak! jak probuje wygenerowac ten kod czekajac dwie minuty nie dotykajac telefonu oczywiscie sprawdzam czy kod jest a tam czarny ekran tel sie restartuje i nic!! wiecie co robie nie tak??

---------- Post dołączono o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Przepraszam panowie juz wszystko dobrze niechcialo mi sie poprostu czytac do konca wszystkiego ale juz sim-lock zdjety!!! dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przekładka karty i śmiga.

czyli aby zdjąć SIMlocka Orange należy się zaopatrzyć w kartę SIM od Orange?

czy można tą procedurę wykonać bez karty SIM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siagasz ten programi co wyzej napisany i obojetnie jaka karte masz scisgadz tym calkowicie sim-locka z telefonu!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi