Skocz do zawartości
pavlikdc

ROM BACKUP STOCK ROM - LUNA AMIGO - WSZYSTKIE WERSJE

Rekomendowane odpowiedzi

@@rbej Możesz napisać co dokładnie usunąłeś i jakie zamienniki i do czego stosujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Działam na 5.3. Minął pierwszy cykl po ładowaniu i wyszło 3,5 h na ekranie przy 2 dniach pracy. Niespecjalny wynik, pomimo Greenify w trybie boost. Ale istotnie % uciekały leniwie. Czas na drugi cykl, myślę, że będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rbej

@@rbej Możesz napisać co dokładnie usunąłeś i jakie zamienniki i do czego stosujesz?

Sklep Google i Usługi Google Play wywalone - zamiennik 1Mobile (odpowiednik Sklepu Google).

Facebook i Messenger - Facebook Lite http://forum.android.com.pl/topic/211657-facebook-lite/

Twitter - Twidere

Twitch - Streak

YouTube - Viral lite

SMS/MMS - YAATA

Chrome - Spartan Pro

Gmail - K9 Mail

Klawiatura Google - Multiling

Wszystko oprócz Facebook Lite można podbrać z aplikacji 1Mobile. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kusi mnie żeby wydać jeszcze jedną wersję bo wywaliłem jeszcze z 10 czy 15 aplikacji systemowych w tym usługi google i poboczne, jakieś backupy, klawiaturę, itp. Z aplikacji użytkownika wyrzuciłem gapsa, sklep, yt, facebooka, messengera, chrome'a. Cztery ostatnie zastąpiłem przeglądarką CM Browser (wyrzucając sobie skróty na pulpit). Wewnątrz przeglądarki można udostępniać na fb. Klawiatura Multiling początkowo odstrasza dopiero po skonfigurowaniu jest wizualnie przystępna. Sklep zastąpiłem Blackmart'em. Odinstalowałem instalkę Xposed (bo się uruchamiała a przecież framework i tak jest zainstalowany). Oczywiście wszystkie aplikacje zahibernowałem. W porównaniu do oryginalnego FW telefon lata jakby miał nie 6 a 20 rdzeni. W porównaniu do romu V5.1 prędkość wzrosła dwukrotnie. Bateria praktycznie nie spada. Ładowanie jest szybsze niż minutnik w zegarku!

Są też minusy: głównie z YT - nic nie wrzucę już na TV (brak opcji share ale to akurat mały problem bo mama TVBoxa na Androidzie), nie ma funkcji pisania głosowego więc pasek wprowadzania stał się zbędny oraz w przeglądarce nie ma możliwości wyboru jakości odtwarzanego materiału w YT. Na aero2 będzie ciąć ale co tam....

Jest ktoś chętny na rom bez aplikacji google w tym sklepu play?

Edytowane przez pavlikdc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Minęło drugie ładowanie i nadal bateria mnie nie rozpieszcza. Nie wiem, może samo ogniwo straciło wigor? Doinstalowalem Betterbatterystats i CPU Spy, żeby sprawdzić,czy telefon wchodzi w Deep sleep. I wygląda wszystko poprawnie. No cóż, prędkość działania wynagradza mi na razie statystyki baterii.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria zaczyna 3 dzień - 85%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rbej

Ja miałem 68% po 17 czy 18 dniach i nagle bateria spadła do 0% i telefon się wyłączył. Teraz wiem że te % nic nie znaczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne system źle obliczał stan naładowania bo nic nie chodziło albo bateria ma chipa (jak w drukarkach) :D

Ja raz dokończę test używając telefon jak zwykle (na razie pilnuję jedynie by wifi za darmo nie latało) . i zobaczę jaka wyjdzie różnica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pavlikdc,

a czy zdeodexowałeś ten oryginalny ROM? (a może jednak ma oryginalne pliki .odex i warto tak zostawić?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi