Skocz do zawartości
pavlikdc

ROM BACKUP STOCK ROM - LUNA AMIGO - WSZYSTKIE WERSJE

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne że Ci wywala. Spróbuj sformatować kartę bo ja dziś przywracałem ten backup. Wgrał się normalnie, również aktualizacja poszła bez przeszkód.

ROM V5 do pobrania w pierwszym poście.

Edytowane przez pavlikdc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może głupie pytanie ale z jakimi pokrowcami działa ten ROM? Są jakieś smart covers? Czy ze standardowym zamykanym od mP? Jestem właśnie przed updatem do V4 i zastanawiam się czy jest sens ładować V5? Ja np wole rozmawiać przy zamkniętym pokrowcu więc dla mnie ompletnie nieużyteczna rzecz. Czy da się tą funkcję dezaktywować? Zrobili tylko to czy jest coś jeszcze?

Jeszcze jedno czy jak zrobię update przez philza do V4 to można zaryzykować OTA do V5? Czy też zasysać i robić philzem?

Edytowane przez donleone1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wgrasz v4 to mozesz spokijnie aktualizowac przez ota. Ja tej nowosci w opcjach telefonu nie widze. Tych pokrowcow nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś też już próbował ten skrypt ArkayNine Boost Script-Monster Edition? ma to jakieś sensowne rezultaty na lunie ? Są jeszcze np. PurePerformances™X czy Fly-On Mod™ V5.0 Alpha3 myślę że można popróbować i podyskutować o tym :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja probowalem. Ram spada nawet do 22%. Co to daje? Ano predkosc poruszania sie po telefonie. Wymagany root.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaryzykowałem i wrzuciłem RAM rzeczywiście bardziej ogarnięty :D partycja SWAP z automatu aktywowana. Ustawiłem sobie profil multitasking zauważyłem ze luna pracuje lepiej szybciej się wszystko otwiera i w ogóle :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bondzo

Już odpowiadam na temat pokrowca. Kupiłem Lunę z którą w zestawie był "fabryczny" pokrowiec. I wg. mnie działa bez problemów (odblokowanie czy usypianie tel.). Brakowało mi tylko opcji do rozłączania rozmowy... co powinienem uzyskac po update.

P.S. Sprawdziłem też backup V4. I faktycznie chyba coś z kartą (na razie nie chcem formatować bo mam tam sporo danych). Wrzuciłem na Sdcard0 i poszło. Po instalacji V4 udał się również update systemu do V5 przez OTA. Prawdopodobnie miałem coś namieszane w systemie bo wcześniej się nie dało.

Edytowane przez bondzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już odpowiadam na temat pokrowca. Kupiłem Lunę z którą w zestawie był "fabryczny" pokrowiec. I wg. mnie działa bez problemów (odblokowanie czy usypianie tel.). Brakowało mi tylko opcji do rozłączania rozmowy... co powinienem uzyskac po update.

Ja mam pokrowiec kupiony jakoś w listopadzie w sklepie MyPhone ale jakoś nie posiada on funkcji która umożliwia blokowanie i odblokowywanie ekranu... Najwyraźniej należy reklamować skoro etui ma gwarancję a powinien działać tak samo jak u kolegi. Podejrzewam że działa to na magnes którego najwyraźniej w moim nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bondzo

Ja mam pokrowiec kupiony jakoś w listopadzie w sklepie MyPhone ale jakoś nie posiada on funkcji która umożliwia blokowanie i odblokowywanie ekranu... Najwyraźniej należy reklamować skoro etui ma gwarancję a powinien działać tak samo jak u kolegi. Podejrzewam że działa to na magnes którego najwyraźniej w moim nie ma.

Usypianie i wybudzenie tel. pokrowcem działa mi tylko na oryginalnym sofcie czyli na Amigo (tak jak np odbieranie rozmowy przy przyłożeniu tel do ucha czy wybudzenie podwójnym tapnięciem w wyświetlacz). Głównie dla tych funkcji siedzę dalej na stockowym romie. A i jeżeli chodzi o odkładanie rozmowy przez zamknięcie pokrowca, to opcja ta jest dostępna tak jak napisano w poprawce, tyle tylko że w języku polskim jest źle przetłumaczona "Rozłączanie połączenia w trakcie przerzucania blisko" - sprawdziłem działa :). Musi być coś w pokrowcu (jakiś magnesik czy coś) bo jak zbliżam "twarz" do tel. podczas rozmowy to nie rozłącza połączenia tylko jak zamknę pokrowiec.

Edytowane przez bondzo
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi