Skocz do zawartości
pavlikdc

ROM BACKUP STOCK ROM - LUNA AMIGO - WSZYSTKIE WERSJE

Rekomendowane odpowiedzi

Luna_0201_V6066 to rom V5 przynajmniej u mnie.

Edytowane przez pavlikdc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos moze mi napisac jakie app sa w wersji v5 kastrat.

Interesuje mnie przedewszyskim czy jest google +

Gmail ? Czy da sie ustawic odbieranie poczty przez sync?

Wysłane z mojego ZOOM przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma ani g+ ani gmaila ale obydwie aplikacje możesz pobrać ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adonim

Nadal mi sie fon restartuje co jakiś czas na romie V5. Czy poczyniono jakieś kroki ku temu aby to wyeliminować?

Edytowane przez adonim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic w tym kierunku nie robiłem bo mój telefon działa w porządku. Nie mam żadnych restartów. Proponuje ci jeszcze raz sformatować telefon (clean to install new rom oraz dalvik) i (jeśli to robiłeś) nie kopiować danych użytkownika z poprzednich wersji romu tylko instalować i ustawiać wszystko od nowa bo tutaj najprawdopodobniej tkwi przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rbej

Zero jakichkolwiek restartów na romie V5 kastrat. Oczywiście zrobiony clean to install new rom i dalvik oraz wszystko ustawiane od nowa.

Edytowane przez rbej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wprowadziłem kolejne zmiany względem okastrowanego romu, ale są na tyle małe że nie będę wrzucał nowego romu tylko opiszę pokrótce:

Wyrzuciłem oryginalny plik sklepu (jest w system/app lub system/priv-app - nie pamiętam nazwy rozpoznacie po ikonie) ale nie tego instalowanego przez użytkownika tylko tego zawartego w sofcie. Są podwójnie dlatego też przy odinstalowaniu jest opcja przywrócenia fabrycznej kopii. Po usunięciu pliku widnieje tylko odinstaluj. Nie jest to duży plik - ostatecznie możecie sobie go podarować. Dorzuciłem swój dzwonek, powiadomienie oraz dźwięk sms do system/media/audio by telefon grał zawsze tak samo niezależnie czy podłączony jest do peceta czy też nie. Tutaj jest mała gwiazdka. Dzwonek SMS leci do notifications ale musi przyjąć jedną z nazw oryginalnych plików wliczając rozszerzenie (zmieniłem mp3-kę na Castor.ogg i wszystko ładnie chodzi).  Wyrzuciłem również arkaynine-boost-script (poprzez kinga) by zastąpić go Greenify (jeden drugiego potrafił wyłączyć) bo jak uśpimy aplikacje to na dłuższy czas. Wiadomo - skrypt działa tylko tymczasowo. Dodakowo Greenify zainstalowałem jako systemową i w niej zamroziłem dosłownie wszystkie aplikacje poza messengerem. Na koniec odciąłem aplikację google bo nova ją co jakiś czas uruchamiała. Ram trzyma się w okolicach 35% KONSTANS co niezmiernie wpłynie na żywotność i przedłużenie pracy na baterii.

ca2f0e3ca13be32bgen.png

Edytowane przez pavlikdc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rbej

Ja robię testy baterii.

Kastat V5+xposed+płatne Greenify (włączony tryb boost i głęboka hibernacja). 15 dni. Stan baterii 68%. W tym czasie wykonałem i odebrałem kilka telefonów, kilkadziesiąt SMS-ów, co kilka dni aktualizuję aplikacje z Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie powiem... Greenify robi na mnie wrażenie... ogromne. Bateria już 3 dzień i mam 88% w tym smsy/mmsy, rozmowy i ok 2h gry (android / emu + pad bt). Do czego używasz xposed? Weź mnie przekonaj :) Proponuję jeszcze wywalić oryginalną klawiaturę i wgrać wersję z Xperia Z3. Jest lżejsza.

http://www4.zippyshare.com/v/CDjHXvKd/file.html
    Edytowane przez pavlikdc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi