Skocz do zawartości
pavlikdc

ROM BACKUP STOCK ROM - LUNA AMIGO - WSZYSTKIE WERSJE

Rekomendowane odpowiedzi

Rysiob

@@pavlikdc Po dłuższym użytkowaniu Twojego ROMu muszę pochwalić Twoją pracę i czas włożony w ten soft. Bawiłem się wieloma customami,ale z racji tego, że były portami z urządzeń a to 4rdzeniowych, a to 8rdzeniowych to działały przeważnie tak sobie. Stock nie jest zły, ale jego dopieszczenie wydaje sie rozwiazaniem najbardziej sensownym.

Co do sensu instalowania Xposed - jego obecność pozwala na większe mozliwosci chocby Greenify (aktywacja trybu Boost).

Edytowane przez Rysiob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma za co! Planuję jeszcze dokastrować i wydać kolejną wersję. Na chwilę obecną odchudziłem rom V5 kastrat o jakieś 30mb (google play, okastrowany z pogody, tapet i podglądów plik tematu, jeden z budzików itp pomniejsze pliki), a planuję zbić jeszcze o 80mb (partycja system teraz w tarze ma 580mb) jednak nie jest to już takie proste i przyjemne bo plików do usunięcia praktycznie brak. Pozostaje ingerowanie w aplikacje i archiwa. Rom dodatkowo oczyszczę z dalvik'a więc pierwsze uruchomienie będzie trochę dłuższe. Ktoś ma jakiś ciekawy dzownek na sms (taki bardziej poważny niż głupi i niepowodujący trzasku głośników)? Dorzuciłbym by wszystkie dźwięki (po jednym dla każdego powiadomienia) były w systemie na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rbej

Xposed używam właśnie do Greenify. Xposed wraz z płatną wersją Greenify umożliwia włączenie trybu boost i głębokiej hibernacji. 16 dzień na baterii i wciaż 68%. A dzisiaj wykonałem kilka telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolegi, kolegi zapraszam na pierwszą stronę!

ROM V5.2 FINAL 266MB (MNIEJ JUŻ NIE BĘDZIE)!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

@@pavlikdc Zainstalowałem Twoją najnowszą wersję i mam pytanie: nie mam ani jednej przeglądarki internetowej, menadżera plików ani Google Play. Jak więc mam zainstalować cokolwiek z neta? :) Domyślam się, że przez recovery przez plik zip, tworzyłem stosowny w ZipCreatorze, ale nie hula (status 6 wywala).

Edit: Poradziłem sobie. Znalazłem ES File Manager we flashowalnym zipie. :)

Edytowane przez Rysiob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O fu*k - o tym nie pomyślałem. Paczka ratunkowa dodana do lików romu.

Edytowane przez pavlikdc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Dałem sobie radę. Znalazłem ES File w paczce zip. Wszedłem w recovery > install zip from file i wskazałem odpowiednik plik. I stąd to już z górki :) Doinstalowałem Gappsy z xda, FDroida i jest OK :)

Co do instalowania Xposed na Twoich romach (v5 i v5.2) - jeśli postąpimy zgodnie ze wskazówkami w temacie o Xposed, czyli usuniemy plik map.propeteries z folderu etc\theme, następnie zainstalujemy odpowiedni Xposed i zrestartujemy, to nie ma możliwości wejścia w ustawienia telefonu ani skorzystania z aplikacji SMS stockowej. Dlatego na razie odpuszczam Xposed, wolę mieć "chudy" ROM.

Edytowane przez Rysiob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ten rom trzyma ze względu na dwie rzeczy: dobry aparat i tryb oszczędzania baterii i gdyby udało mi się to zainstalować na customie to z pewnością wybrał bym PURE III SIMPLE.

Tak sprawdzam Greenify i napisać muszę iż to nie dziala... na fb i Messenger'a.

Edytowane przez pavlikdc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rysiob po zainstalowaniu xposed, oczywiscie po usunieciu pliku map.properties dziala wszystko oprucz stockowych motywow :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo na kastracie stockowych motywów brak :-D Przeciez to az ok 50mb :-D Mi przytrafil sie startup-loop (kilkukrotnie) po zainstalowaniu platej wersji greenify jak tylko zaznaczylem opcje systemowe. O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi