Skocz do zawartości
spinnaker7

Battery Kit 2500mAh - ile wytrzymuje taka bateria/jakie etui pasuje do telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

jestem nowym użytkownikiem forum, aktywnie poszerzającym swoją wiedzę o telefonach z androidem.

Obecnie poszukuję telefonu "idealnego", który oczywiście nie istnieje. Jednak na cel obrałem sobie Samsunga Galaxy Alpha, o którego do Was miałbym kilka pytań.

Dla mnie osobiście, największą jego bolączką jest standardowa bateria, o której naczytałem się niepochlebnych rzeczy. Ideałem dla mnie jest Kit 2500mAh, jednak potrzebuję informacji o tym, jaki on tak naprawdę jest, dlatego proszę o pomoc w odpowiedzi na pytania:

Jak to jest z rozszerzoną baterią 2500mAh, jakie są rzeczywiste czasy użytkowania telefonu?

Jakie etui do niej pasuje, wiem już że na pewno że Neo Spigen Hybrid, jednak zupełnie psuje wygląd telefonu, czy sam bumper wejdzie na powiększoną baterię?

dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam

Edytowane przez AALEKSANDRA
Złamany pkt. 4.3 Regulaminu Forum. Tytuł tematu poprawiony ze względu na krótki staż użytkownika Forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Beckham

Czytając temat na xda-developers ludzie średnio uzyskują 4.5 - 7h włączonego ekranu

Screeny

post-4399-0-91248800-1433279459_thumb.png

post-4399-0-99371800-1433279470_thumb.jpg

post-4399-0-09392000-1433279484_thumb.jpg

Bumper powinien wejść.

W tym temacie możesz popytać osoby, które kupiły http://forum.android.com.pl/topic/211684-samsung-galaxy-alpha-extended-battery-kit-2500-mah-capacity/

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
timot

Ja coraz bardziej przekonuje się do zakupu tej baterii. Standardowa jest masakrycznie słaba. Jakbyś zakupił taki bumper i baterie, to daj znać jak to ze sobą gra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś ma Puro 0.3 mm albo Ringke fusion i battery kit? Bo już się naciąłem że Orzly nie pasuje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem odpowiedź, iż SPIGEN SGP Ultra Hybrid nie pasuje na powiększoną baterię. Szkoda, takiego etui właśnie poszukuję.

Szukam więc dalej, Was też proszę o update'y :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nowik3

Ringke na 100 nie będzie pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Puro 0,3 również nie. Wychodzi na to że nic nie pasuje oprócz neo hybrid a to etui w ogóle mi nie podeszło bo z poręcznego telefonu robi wielkie S5..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...trochę podobne do tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje gdzie teraz najlepiej zamówić tę bateria?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi