Skocz do zawartości
Mreco

Zolta plama na ekranie

Rekomendowane odpowiedzi

Mreco

Witam. Dzisiaj podczas użytkowania telefonu zauważyłem, że po prawej stronie ekranu pojawiła się żółta plama. Od czego coś takiego mogło się stać i czy taka usterka podlega reklamacji ? Zaznaczam, że telefon mam dopiero 4 miesiąc i na 100% nie upadł ani nie był ściskany czy w jakikolwiek inny sposób nadwyrężany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buth11

To klej którym jest przyklejone szkło do ekranu żółknie od temperatury, powinni ci wymienić nowy ekran bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mreco

Dzięki za odp. Mam nadzieję, że właśnie tak się stanie i wymienią mi ekran. Jutro jedzie do serwisu do Mławy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj po lewej stronie pojawila mi sie zolta plama na ekranie po lewej stronie... ktos wie czego to moze byc przyczyna i czy podlega to gwarancji ? Telefon mi nigdy nie upadł, nie gram na nim więc nawet specjalnie się nie przegrzewa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DoNaTeLo

Podlega gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem coś takiego na G2, oddałem na gwarancję i full set wymienili ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcinb24

Wymieniaja ramke wraz z ekranem i szklem. Slyszalem o pezypadku ze dwa razy sie tak zrobilo. Nawet w serwisowanym juz.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta "złota plamka" jest czymś, przez co nienawidzę tego telefonu! Mój pierwszy lg G3 uległ w ciągu ok. 5 miesięcy użytkowania 4 takim uszkodzeniom, tj po ok. miesiącu od naprawy pojawiała się znowu ta plamka.. przy 4 zepsuciu się telefonu, napisałem pismo do LG i dostałem nową G3-jkę. Myślałem, że problem zniknie... Właśnie minął 1 miesiąc i 1 tydzień od dnia, kiedy dostałem nowy telefon i co.. od 3 dni mam znowu tą "plamkę" na wyświetlaczu - już nawet nie jest żółta a brązowa, z dnia na dzień jest gorzej.. Napisałem 3 maile do LG próbując wskórać jakąś zamianę mojej G3jki na jakiś inny telefon.. nie chcę tego telefonu, bo wiem, że oddam do naprawy, wróci i za miesiąc znowu będzie to samo.. Mam dość użerania się z tym telefonem a serwis LG odcina się od tego problemu.. I teraz nie wiem, oddać do naprawy i sprzedać jak dostanę go z powrotem? Czy poczekać jeszcze parę miesięcy, aż zepsuje się z 5 razy i wtedy pisać do lg o wymianę.. ale jak tak zrobie, a się nie zgodzą (a z tego co wnioskuję z aktualnego dialogu z LG to się nie zgodzą), to już będzie mi ciężko sprzedać sprzęt naprawiany tyle razy.. W starej gwarancji miałem zapis, że przy 4 zepsuciu się sprzętu należy mi się nowy, w gwarancji do nowego telefonu już nie ma tego zapisu.. Macie pomysł co powinienem zrobić?

Edytowane przez morcinka17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jako, że nie posiadam dowodu zakupu gwarancja nie zostanie mi przyznana dlatego próbuje Wyjanuszować :D naprawe tego cholerstwa po naciśnieciu na tą plame magicznym sposobem ona znika co byście powiedzili na pomyśl jakby doscinąć ( z odpowiednią siła oczywiście ) ekran i zakleić tak dociśnięty np super glue ? :) Temat jest w 100% poważny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi