Skocz do zawartości
deglen

przegrzewanie urzadzenia, zapętlony restart

Rekomendowane odpowiedzi

deglen

Witam,

Nie mam pojęcia czy to dobry dział i czy moje problemy są typowe.Ale od czsu aktualizacji systemu mam problem z moim galaxy note8 co chwile mam info że się przegrzewa lub bez powodu mam ciągle restart, po czym sie zawiesza i przez okolo 10 min nic nie moge zrobić.

Próbowałam już formatować baterię na nowo co pomaga na pare dni i znowu mam problem, wyjęłam karte pamieci troche się polepszyło i znowu problem, niepotrzebne aplikacje wyłączyłam,przywróciłam ustawienia systemowe i nic nie pomaga. Może ktoś wie co to może być? Tutaj chca odemnie 120€ za wymiane baterii więc zanim to zrobie to chciałabym się poinformować czy ktos też ma lub miał taki problem . Załączam info na fotce..z gory Dziękuję. Deglen

post-383330-0-00192200-1433344219_thumb.png

Edytowane przez deglen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

Hmm formatować baterie? tego się nie robi.. tylko niszczysz baterie

zrób wipe całego systemu każdy Ci to napisze bo tylko tak będziemy wiedzieli czy nie jest to uszkodzenie mechaniczne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Format telefonu, moze karta pamieci robi jakies spiecie i dlatego sue przegrzewa. Zacznij od formatu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deglen

Karte pamieci wyjęłam i teraz chodzi bez niej nadal sa problemy.

[Dodano: 03.06.2015 - 18:54]

Hmm formatować baterie? tego się nie robi.. tylko niszczysz baterie
    zrób wipe całego systemu każdy Ci to napisze bo tylko tak będziemy wiedzieli czy nie jest to uszkodzenie mechaniczne

[Dodano: 03.06.2015 - 18:58]
    Hmm, rozładowanie do końca baterii a potem ładowanie bez używania, myślę że raczej nie zaszkodzi.dla mnie to formatowanie baterii być może mam złe słownictwo ale jestem laikiem

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

teoretycznie nie zaszkodzi bo nad stanem baterii czuwają czujniki które nie pozwalają tak naprawdę jej rozłądować całkowicie, zawsze margines zostanie, co nie zmienia faktu że takie formatowanie nie powinno mieć żadnego wpływu na to czy smart się przegrzewa, jeśli już się przegrzewa to jest to czujnik na procku który wyłącza ci smartfon, jakie są twoje osobiste odczucia z tym przegrzewaniem, czy grzeje się w jednym dowolnym punkcie czy jest gorąca całą bateria?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deglen

Bardzo rzadko odczuwam ze jest gorąca, ale czasami jest naprawdę bardzo gorąca po lewej stronie na dole, myślę że tam właśnie jest bateria.Wyłączam wtedy wszystko co możliwe to wtedy wpada w pętle włączania i wyłączania aż się zawiesi na 10 min.Zapomniałam napisać ze rowniez mam problem z netem wiec moze sim karta? Naprawdę nie wiem.Najgorsze jest to ze czasami mam tydzien spokoju i wszystko jest ok.

Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

Hm zazwyczaj jeśli bateria się nagrzewa to w miare jednolicie na całej powierzchni, punktowo to procek lub inny moduł fona który może szwankować, czy fon jest na gwarancji? może tą droga spróbować że urządzenie przegrzewa się najczęściej w danym punkcie i może znajdą przyczynę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deglen

[Dodano: 03.06.2015 - 22:50]

Niestety już nie , a zaczęło sie 3 miesiące po gwarancji.jeszcze mam nadzieję ze to bateria wariuje , lub soft jest do bani.Przed paroma laty tel mojego syna tez się podobnie dziwnie zachowywał oddaliśmy do gwarancyjnej reklamacji i okazało sie ze to właśnie soft miał jakąś lukę, wymienili go i było ok.A tu nie mam nowszego od tego co mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

W takim przypadku pozostaje wycieczka do działu twojego modelu i przeinstalowanie całego aktualnie posiadanego softu w nadziei że rozwiąże to problem

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deglen

O tym nie pomyślałam napewno spróbuję. Dziękuję za pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi