Skocz do zawartości
mati3910

ACE 2 nie łączy z siecią

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem ze swoim starym ace 2, mianowicie jakieś 4 miesiące temu działał jeszcze normalnie na romie codina z 2014-11-18 plus z wgranym kernelem ace2nutzer,od tego czasu telefon leżał ponieważ zakupiłem nowy. Postanowiłem teraz sprzedać telefon ale wcześniej wgrać na nowo czysty system. Wgrałem wszystko tak jak to zawsze robiłem poprzednio full wipe itp. po samym zabiegu nie sprawdzałem jak czyta kartę sim ale ogólnie wszystko działało normalnie, podczas sprzedaży okazało się że czyta kartę sim ale nie łączy się z siecią, wyskakuje tylko połączenia alarmowe. W informacji o telefonie >> stan, pokazuje że niby jest jakaś siła sygnału ale sieć niepoznana. Czy wie ktoś może z czym może być problem że nie łączy się z siecią?  Z góry dzięki za pomoc.

ps. Reset nie pomaga, telefon nie posiada simlocka.

Edytowane przez mati3910

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne formatowałeś partycje modemFS i tak to się skończyło. Na to też jest paczka    :) w tym poście masz dla wersji NFC jak i bez http://forum.xda-developers.com/galaxy-ace/ace-2-help/galaxy-ace-2-recovery-mode-doesnt-t2788130

Jak to nie pomoże to zostaje wędrówka odinem do 2.3 potem do 4.1 i custom :P

Edytowane przez marcinek243

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem że mam to wgrać przez recovery na ten rom co mam obecnie czy jak?

[Dodano: 04.06.2015 - 15:05]

Po wgraniu tej paczki powyżej przez odina, telefon w ogóle się nie włączał, stawał na logo samsunga i dalej nic. Postanowiłem z tej strony http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I8160/PLS/sciągnąc orygilany soft plusa 4.1.2, telefon śmiga normalnie ale niestety dalej nie chce się połączyć z siecią. Czy wgranie andka 2.3 załatwi sprawę czy może to już nie jest od systemu?

Edytowane przez mati3910

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi