Skocz do zawartości
wezykowski

Pierwsze wrażenia, pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

rafaa

Zerwana jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, to nie mam pojęcia co może być przyczyną. Ja miałam taki problem w Xperii i takie rozwiązanie zastosowałam.

Pytanie do użytkowników tego telefonu, jak z zasięgiem sieci? W Ascendzie P7 mam problem, nie mogę rozmawiać normalnie przez telefon ponieważ słyszę tylko urywki słów mimo bycia w zasięgu 2G. Rozmawiać mogę tylko na pełnym zasięgu 2G albo na 3G, ale już mnie to męczy i zastanawiam się czy przypadkiem P8 nie ma takiej samej przypadłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafaa

Ja nie mam w orange żadnych problemów, jakość dzwięku podczas rozmów wzorowa. P8 ma niby 2 anteny dzięki którym się przełącza, jak któraś zbiera słaby sygnał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak też mi powiedziało Huawei jak zapytałam o zasięg, że ma właśnie jakąś tam technologię zapewniającą stały dostęp do sieci. Dzięki za info. A i jeszcze jedno, jest w aparacie tryb slowmotion bo nie gdzieś mi się obiło o uszy? A i jeszcze jedno, jaki kolor telefonu posiadasz i czy jesteś zadowolony z wyglądu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafaa

Sprzedałem iphona6 dla tego wyglądu :) Mam titanium gray. Nie ma slow motion.

1f711a5428c7f37de26f303426737280.jpg

Takie ma tryby

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Grafikę umieszczamy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się właśnie bardzo podoba wygląd, bawiłam się chwilę P8 ale coraz bardziej się skłaniam do jego kupna, tym bardziej po Twojej rekomendacji :) Dzięki za informacje. Jak jeszcze sobie coś przypomnę to zapytam tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LFC

Mam go kilka dni i mogę z całą świadomością powiedzieć że się go pozbywam. Wszystko ok, fajny telefon i w ogóle ale ma jeden duży minus. BATERIA! Jeśli w niektórych telefonach bateria idzie w oczach przy graniu czy przeglądaniu internetu to tutaj bateria idzie w oczach jak się nic nie robi nawet! Wyłączyłem wszystko, wszystkie Twittery itp. odinstalowałem i nic. Rano wyszedłem do pracy o 7, wróciłem o 19 i telefon sobie leżał. Wszystko wyłączone i nie było ok. 50% baterii... Telefon więc trzeba ładować codziennie nawet jak się na nim nic nie robi. NIE POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To porażka, aby na zwykłym czuwaniu flagowiec nie przetrwał całej doby. Ciekawe czy to tylko w Twoim egzemplarzu czy też we wszystkich egzemplarzach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LFC

Teraz właśnie naładowałem telefon do 100%, wszystko jest wyłączone i zobaczę jak bateria będzie się zachowywać. 

E:

Znalazłem test na jednej stronie i jest mowa o baterii...

"Omawiając ten element nie możemy nie wspomnieć, że zdarzało się, iż Huawei P8 potrafił prawie całkowicie zużyć zasoby akumulatora w nocy, gdy nie był użytkowany. Przejrzałem pod tym kątem internet i okazało się, że podobne historie zdarzały się też innym testującym urządzenie."

Nie pozostaje nic innego jak tylko sprzedać ten telefon bo to jest żart a nie telefon, co z tego że wszystko jest super jak bateria jest tak słaba, że na pewno jak ktoś będzie korzystał z tego telefonu na co dzień to wiele razy zdarzy się że po prostu w połowie dnia się rozładuje. Nie mówiąc już o tym że nawet jak ktoś wieczorem ma 90% baterii to i tak musi go włączyć na noc żeby rano nie mieć czasem 30%... 

Edytowane przez LFC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafaa

Nie potwierdzę twojego problemu z baterią bo go nie mam. Podejrzewam, że Ty nie masz problemu z czujnikiem zbliżeniowym który ja mam. U mnie na wyświetlaczu spokojnie 4h trzyma, dobę na baterii spokojnie. W aplikacjach chronionych mam m.in. chroma, gmaila, tapatalk, youtube i inne które lubią konsumować baterię żeby mi ich nie zamykał. Wifi/lte praktycznie na okrągło, synchro gmaila w push, 2 skrzynkę na imapie co 15min. Do tego lokalizacja szczegółowa z gpsem.

Kończę dzień, zarzucę screenami. Podświetlnie mam na auto, pracuję w terenie więc przy takiej pogodzie wyświetlacz świeci pewnie na max.

83876611b0b9030027ecc41c81b1e30b.jpg

04deda9941e2ce441eac995370e20bc8.jpg

ab287edc7e18084c5f9989629dbc2c2a.jpg

c26db954ca8a63fdd67dd3bdf04be335.jpg

3edc51f146321d6ccbcffa722fa8433c.jpg

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Grafikę umieszczamy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi