Skocz do zawartości
wezykowski

Pierwsze wrażenia, pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nie mam problemów z baterią, telefon mam dopiero 4 dzień. Wcześniej miałem Samsunga Galaxy Alpha i dłużej trzyma bateria. Reszta jak najbardziej na plus. Miałem wybór między używką Sony Xperia Z3, albo nowy nie włączany P8, i zdecydowałem się na to cudo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    erwp

Ja problemów z baterią nie mam, trzyma troszkę mniej jak htc m8 ale dosłownie nie wiele mniej, problem mam natomiast z zasięgiem, faktycznie czasem jest tak jak na początku rozwoju sieci GSM słychać kiepsko

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Interesujące, bo Huawei słynie z dobrych anten i dobrej jakości rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    erwp

Ok chyba jest lepiej z dźwiękiem, gdzieś w opcjach odkopałem funkcję polepszenia dźwięku prawdopodobnie słynne HD voice włączyłem i poprawiło się przynajmniej w mieście.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam P8 GRA-UL09 od wczoraj. Jak na razie wszystko super. Bateria przez noc spadłą do 93% a włączone było wifi, gps, viber, whatsapp. Więc uważam to za dobry wynik.

Jakość dźwięku pierwsza klasa. EMUI 3.1 w porównaniu do 3.0 zżera mniej ramu (alboi andek 5 w porównaniu do 4). Wyswietlacz bomba, telefon śliczny i ocieka luksusem. Pierwsze fotki w dzień rewelka, dzis wieczorem spróbuje nocnych fotek przy świetle latarni.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zalezi

Witam. Poproszę uprzejmie o info, jak on gra na słuchawkach? Głośno, cicho, dynamicznie czy płasko? Czy macie jakieś porównanie? To dla mnie ważne oraz jak oceniacie aparat i ogólnie płynność interfejsu ( w gry nie gram )?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mylisz przypadkiem P8 Lite Dual Sim z P8 Dual Sim? To dwa różne telefony, a ten wątek dotyczy "pełnego" P8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafaa

P8 z dts gra porównywalnie z ip6 i z alphą ale nie na oryginalnych słuchawkach. Na tych jest dość płasko, z eyłączonym dtsem też. Ogólnie jakość np. Ze spotify ekstra na lepszych słuchawkach. Interfejs jest płynny bez zacięć i lagów, aparat dla mnie duży plus, nawet do wideo nie mogę się przyczepić. Szkoda, że nie nagrywa w 60fps ale przeżyję. Jedyne co wywołuje u mnie przycięcia to niektóre dynamiczne reklamy w java scripcie. Wtedy scrollowanie strony działa z lekkim lagiem albo chwilę przeskakuje. Zauważyłem to na stockowej i na chromie. Dziwne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nimf92

Czesc,

Dlugo zastanawialem sie nad wyborem nowego telefonu i wachalem sie miedzy g3/s5/z3 i wlasnie p8. Wyglad p8 bardzo przypadl mi do gustu, jednak obserwujac ten watek od dluzszego czasu, widze ze niema zbytniego zainteresowania tym telefonem. Ponadto niema rowniez wielu pochlebnych opini co do baterii, dlatego wybor padnie prawdopodobnie na s5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim batera trzyma porównywalnie do Honor 6 jesli nie lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi